Mladší dorost na ledě lídra neuspěl
21.02.2010 | Miroslav Janíček

P l z e ň - Žádné překvapení nedopustil suverénně vedoucí celek skupiny západ extraligy mladšího dorostu. Plzeň šla tvrdě za úspěchem, během 10 minut vstřelila čtyři branky a v 15. minutě první třetiny bylo prakticky rozhodnuto. Od druhé třetiny se vystřídali brankáři v ústecké brance, hra se trochu vyrovnala a v polovině zápasu vstřelil Řídel čestný úspěch ústeckého týmu. Domácí si ale vývoj zápasu pohlídali a poslední slovo měli v 52. minutě, kdy upravili stav na konečných 5:1.

31. kolo
neděle 21. 2. 2010
5:1
(4:0, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Zimmermann (Šimandl), 7. Kopta (Schleiss, Šmíd), 12. Uhlík (Němeček), 16. Mašek (Schleiss), 52. Tulačka (Šimandl, Kopta) - 26. Řídel (Patzelt). Rozhodčí: Nový - Dvořáková-Malá, Lang. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 43. Střely na branku: 44:21. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.

Plzeň: Pacl - Němeček, Marcel, Šmíd, Moravčík, Andrlík, Holý - Šimandl, Mašek, Schleiss, Zimmermann, Kopta, Přikryl, Tulačka, Uhlík, Potůček.

Ústí nad Labem: Kovář (21. Burkovec) - Baránek, Vaněk, Chládek, Šimanovský, Chmel, Neumann, Zdvořáček - Strnad, Řídel, Procházka, Vrba, Patzelt, Sýkora, Chovanec, Janák, Faktor.