OFFLINE: Ptejte se na našem webu Michala Trávníčka
Lvíčata vytrhala Kobře jedovaté zuby
21.09.2012 | Jan Prošek

Lvíčata vytrhala Kobře jedovaté zuby

Ú s t í n/L. - V rámci prvního kola ligy staršího dorostu přicestoval do Ústí nad Labem tým Kobra Praha. Zápas měli domácí od začátku ve svých rukou. Bylo jedno, kdo je útočník a kdo obránce. Kdo měl chuť a um, ten skóroval. Výsledkem je suverénní výhra 13:1.

1. kolo
pátek 21. 9. 2012, 17:00 h
13:1
(3:0, 7:1, 3:0)
 

Branky a nahrávky: 9.Navarra (Trončinský), 14. Vondráček (Chovanec, Melichar), 17.Vondráček, 27. Chovanec (Vondráček), 29. Řídel (Trončinský), 30. Kopta (Procházka), 33. Procházka, 33. Chovanec (Vondráček), 37. Koval (Klement), 40. Koval (Kašek), 46. Straka (Procházka, Chovanec), 53. Šváb (Gruber), 55. Navarra (Procházka) - 40. Jirsa (Novák, Krasl) Rozhodčí: Krob - Hynčica, Mašek. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 137. Průběh utkání: 9:1, 13:1.

Ústí nad Labem: Burkovec - Šimanovský, Trončinský, Straka, Klement, Hucek, Melichar, Hübsch, Řídel, Procházka, Chovanec, Vondráček, Kopta, Navarra, Kment, Koval Šváb, Kašek, Gruber.

Kobra: Coufal, 33. Vojíř - Horníček, Bednář, Šikal, Jirsa, Bašta, Novák, Husák, Marnn, Krasl, Picálek, Vrncl, Sládek, Uraš, Pova, Nakvapil

Komentář

Start do zápasu byl od obou týmů rychlý. Málo se přerušovalo, což dopřálo hře plynulost. Na branku se nemuselo čekat dlouho. V 9. minutě dostal Navarra exkluzivní přihrávku od Trončinského a poslal domácí do vedení. Vypadalo to, že se Kobra k něčemu zmůže, ale skórovalo opět Ústí. Puk putoval po ose Milichar – Chovanec až na hůl Vondráčka, který si s gólmanem Coufalem poradil. O čtyři minuty později byl stav zápasu 3:0, překrásnou individuální akcí se prezentoval Vondráček. Po první třetině vedlo Ústí 3:0.

Do druhého dějství vlétli domácí jako uragán a tempo si udrželi až do konce. Vondráček připravil puk do ideální pozice pro Chovance. Ústecký útočník si poradil ve stylu velkých střelců. Běžela 29. minuta a žlutomodří zvedli ruce nad hlavu znovu. Řídel dal o sobě vědět prostřednictvím gólové rány. Šestou branku domácího výběru dal Kopta. V čase 32:16 se prosadil Procházka, který využil chyby hostující obrany. O osm sekund později se Ústí dostalo zásluhou Chovance do vedení 8:0. Krásnou akcí s gólovou koncovkou se zviditelnil Koval. V poslední minutě si jediný gól připsala Kobra, jmenovitě se prosadil Jirsa. Poslední slovo si v této třetině vzal domácí Koval , který zvýšil na 10:1.

Poslední třetina se v klidu dohrála, domácí moc dobře věděli, že tento zápas vyhrají, a tak si mohli dovolit překrásné kombinace a střely do prázdné branky. Po brankách Straky, Švába a Navarry se Ústí podařil famózní kousek. Svého soka smetlo rozdílem několika výkonnostních tříd. Vyhrálo 13:1. Domácí borci odcházeli z ledové plochy od ucha k uchu s úsměvem, naopak pražané spadli do deprese.

 Ohlasy trenérů

Miroslav Mach (HC Slovan Ústečtí Lvi): "Jsem rád, že si hráči zastříleli. Hodně hráčů vstřelilo dvě branky, nikdo asi nechtěl platit za hattrick (smích)."

Fotogalerie

Kobra Brankář Brankář Tomáš Burkovec Brankář Jan Vondráček Obrana Obrana Na puk! Buly Daniel Řídel Jirka Procházka
 
Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

V Ústí se mi líbí, máme tu výbornou partu, říká Štěpán Havránek

Ú s t í n/L. - Před sezónou 2019-2020 přišel do Ústí nad Labem obránce Štěpán Havránek. Mladý... Celý článek

Souhrn úvodu juniorské sezóny s pěticí rozhovorů

Ústí n/L. – Vládní opatření nařídily z důvodu rychle se šířící nákazy nemocí Covid-19 zastavení... Celý článek

7. třída: Sedmáci nestačili na Litvínov

Ú s t í n/L. - V posledním zápase před nucenou pauzou, se naše sedmá třída utkala na zimním... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv