Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Lvíčata utrpěla od Pirátů debakl
23.10.2011 | Daniel Pavlík, Zdeněk Kamínek ml.

Lvíčata utrpěla od Pirátů debakl

Chomutov - Jeden ze zápasů devátého kola ELIOD extraligy mladšího dorostu byl na programu v Chomutově, kde své síly změřili domácí Piráti s Ústeckými Lvy. O vývoji duelu rozhodlo první dějství, kdy Robin Zvědělík, hájící ústecké brankoviště, pětkrát kapituloval. Ve druhé části přidali Chomutovští další branku a po čtyřiceti minutách svítil na ukazateli skóre stav 6:0 ve prospěch domácích. O jediný přesný zásah žlutomodrých se zasloužil v 52. minutě Petr Patyk, který tečoval střelu Ondřeje Kopty. Poslední slovo nakonec měli v utkání mladší dorostenci z Chomutova, kteří gólem přesně o dvě a půl minuty později výsledek ještě kosmeticky upravili.

Zimní stadion Chomutov
9. kolo
neděle 23. 10. 2011, 14:00 h
7:1
(5:0, 1:0, 1:1)
 

Branky a nahrávky: 4. Adámek (Hlaváček, Dvořák), 6. Kaše (P. Macháček), 7. Kaše (P. Macháček), 14. P. Macháček (Kaše), 20. Strunz (Pokorný, A. Macháček), 36. Toman (Klepl), 55. Strunz (A. Macháček) - 52. Patyk (Kopta). Rozhodčí: Plachý - Majerčin, Tauš. Vyloučení: 15:7, navíc Páleník (CHM) 10 min. NESP. Využití: 1:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 110. Střely na branku: 46:28. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1.

Chomutov: Lukeš (33. Strejc) - M. Dvořák, Knobloch, Hlaváček, Pokorný, Kozák - J. Toman, A. Macháček, Klepl - Pitra, P. Macháček, Adámek - Pala, Páleník, D. Kaše - Strunz

Ústí nad Labem: Zvědělík - Kejmar, Melichar, Klement, Hucek, Hübsch, Balcar, Loukota - Kopta, Lander, Šváb - Guman, Navarra, Kašek - Tůma, Koval, Patyk - Amirov, Macek, Drha

Komentář

Ihned po úvodu začali Piráti Chomutov hrozit. Už ve čtvrté minutě poslal domácí do vedení TOMÁŠ ADÁMEK. To však nebylo zdaleka nic proti tomu, co hosty čekalo ve zbytku třetiny. Ani ne o dvě minuty později zvýšil náskok DAVID KAŠE, který vyslal na Zvědělíka rychlý bekhend a puk se dostal až za jeho záda. Nápor pokračoval a přesně o minutu později už zvýšil na vedení 3:0 opět DAVID KAŠE. Ústí nad Labem nevědělo, kam šlápnout a ústecký gólman Robin Zvědělík neměl o práci nouze. Poté se ale hra poměrně vyrovnala a pár šancí si vytvořili i Ústečtí Lvi. Ti však žádnou z nich nevyužili a trestem jim byl další gól od modré čáry, kteý vsítil PETR MACHÁČEK. Aby toho pro ústecké dorostence nebylo málo, tak asi vteřinu před koncem inkasovali další gól do šatny, který zařídil MARTIN STRUNZ. Po první třetině tedy zmáčkli domácí Piráti regionálního rivala 5:0.

Ani ve druhé třetině domácí nedali Ústeckým Lvům moc prostoru. Šance měli hlavně Piráti, kterým ale nepřálo moc štěstí. Ve 30. minutě se ústeckého brankáře snažil překonat další chomutovský nájezdník. Zvědělík ale neudržel puk a pomalu se klouzal až k brankové čáře. Rozhodčí však nekompromisně rozpažil a gól tedy nemohl být uznán. Zvýšení náskoku na 6:0 se Piráti dočkali až ve 36. minutě, kdy se přesně do horního růžku branky trefil ALEŠ MACHÁČEK. Ústečtí hokejisté už ale nedopustili další gólovou lavinu a druhou třetinu domácí vyhráli poměrem 1:0.

Brankář Štěpán Lukeš byl do posledního dějství vystřídán Alexem Strejcem. Třetí třetina byla viditelně vyrovnaná. Ústečtí Lvi si začali víc věřit i za stavu 6:0 a odměnou jim byl gól PETRA PATYKA, který zápas ještě snížil. Domácí ale nevypnuli svůj brankostroj a v 55. minutě se znovu prosadil MARTIN STRUNZ, když obránci Ústí nad Labem chybovali a darovali mu puk. Chomutovská devětadvacítka se nemýlila. Rozdíl byl tedy znovu šestibrankový a takový zůstal až do konce zápasu.

Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan doplňuje kádr o další hráče

Ú s t í n/L. - Vedení Slovanu se pro příští sezónu dohodlo na spolupráci s brankářem Petrem... Celý článek

Možný systém Chance ligy? Podobné rozdělení jako loni a nově play down

Z úterního jednání prvoligových klubů vzešel návrh, jak by mohl vypadat hrací model Chance ligy v... Celý článek

Obranné řady Slovanu posílí Jiří Drtina

Ú s t í n/L. - Vedení klubu uzavřelo smlouvu se zkušeným obráncem Jiřím Drtinou, který v minulé... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv