Příchody: Aktuální soupiska Slovanu
Lvi vybojovali remízu v Hradci
20.08.2005 | Daniel Višňák, Martin Řežábek

Ú s t í n/L. - Po heroickém výkonu ve čtvrtečním utkání se Spartou, kterou Lvi vyprovodili z ledu 6:2, zajížděli hned v pátek svěřenci Pavla Hynka do Hradce Králové. Proti týmu Energetiků se jim ale tolik nedařilo a už ve 4. minutě prohrávali, když se prosadil jejich bývalý spoluhráč Koudelka. Ústečtí Lvi poté prohrávali znovu a osm minut před koncem snižovali teprve na 3:2. V poslední minutě hráli Severočeši dokonce oslabení a na vyrovnání to nevypadalo. Po chybě hradeckého brankáře Svobody se ale prosadil Grof a svým gólem zařídil remízu.

přát.
pátek 19. 8. 2005, 17:30 h
3:3
(1:1, 1:0, 1:2)

Branky: 4. Koudelka (Mocek), 38. Vondráček (Koudelka, Mocek), 43. Blanár (Roubík) – 20. Kysela (Klimt), 54. Pazourek (Mazanec), 60. Grof (Kysela, Slížek) Vyloučení: 8:10, navíc Klobouček UNL 10 min OT. Využití: 2:1. Oslabení: 0:1. Diváků: 226.

Hr. Králové: Svoboda (Dušek) - Blanár, Šeda, Mocek, Čížek, Hendrich, Fejgl, Labaj - Roubík, Diviš, Valko - Koudelka, Vondráček, Kašík - Volráb, Potůček, Štolc - Domin.

Ústí nad Labem: Zikmund (Sáblík) - Zápotočný, Vála, Klobouček, Grof, Mazanec, Pavlas - Kudrna, Sýkora, Jankových - Klimt, Slížek, Kysela - Kloz, Pazourek, Fink - Lopuski, Kuchler, Buďa.