Klatovy - Po první třetině zápasu mezi juniorským týmem Klatov a Ústí platil stav 1:1. Od druhé třetiny začal Slovan dominovat a svou převahu vyjádřil také góly. Ústečtí hokejisté vyhráli tento zápas na ledě soupeře poměrem 7:2.
pá 17. 2. 2017, ZS Klatovy
HC Klatovy
2:7 1:1, 1:3, 0:3

Branky a nahrávky: 2. Michel (Matrykán, Šmíd), 23. Jakubec (Vlček, Kučera) - 17. Kopta (Opočenský, Balcar), 28. Zdvořáček (Amirov), 34. Veselý (Kopta, Ozom), 37. Kopta, 45. Amirov (Dörner, Loukota), 50. Kopta (Ozom, Loukota), 51. Magasanik (Hucek, Kopta). Rozhodčí: 2:2, navíc Vlček (KLT) 5+OK (KOL). Vyloučení: Poskočil - Oudes, Vondráček. Využití: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 22:31. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:7.

HC Klatovy: Lavička - Plánička, Martykán, Šimůnek, Smejkal, Šmíd, Spišák, Jůda, Vlček, Kučera, Jakubec, Michel, Korelus, Vondrák, Truchlý, Mužík, Jakubec

Ústecký Slovan s.r.o.: Kosina - Opočenský, Loukota, Vytejček, Hucek, Moucha, Zdvořáček, Balcar, Ozom, Veselý, Gottfried, Tomáš, Dörner, Amirov, Kopta, Magasanik