Kladno - Podruhé za sebou se hokejisté Kladna Ústeckými Lvy zaskočit nenechali a Slovan porazili vysoko 6:3. Do vedení ovšem šli už v 5. minutě zásluhou Čalouna žlutomodří, Kladno však do konce 1. třetiny stačilo otočit na 2:1. V průběhu prostřední části dvěma slepenými brankami v přesilovkách zajistil dostatečný náskok domácím Skrbek. Na Novákovo snížení na 2:4 odpovědělo Kladno dalšími dvěma góly, v poslední sekundě zápasu pak korigoval na konečných 3:6 z pohledu Ústí Němeček.
čt 21. 8. 2008
Rytíři Kladno
6:3 2:1, 3:1, 1:1

Branky a nahrávky: 12. Frolík (Tomajko), 20. Bělohlav (Kalla), 26. Skrbek (Bělohlav), 27. Kuchler (Frolík), 40. Tenkrát (Bělohlav), 52. Čurilla (Pavlas) - 6. Čaloun (Špirko), 38. Novák (Přeučil), 60. Němeček. Rozhodčí: . Vyloučení: 7:7. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 300. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 6:2, 6:3.

Rytíři Kladno: Orct - Skrbek, Hořava, Pavlas, Srdínko, Trončinský, Růžička, Nádašdi, Hájek, Šmach - Tenkrát, Kalla, Bělohlav - Čurilla, Frolík, Tomajko - Rudovský, Steiler, Kuchler - Eberle, Diviš, Bláha.

Ústecký Slovan s.r.o.: Fiala - Salfický, Klobouček, Zeman, Němeček, Pojkar, Šafář, Gýna, Špila - Čaloun, Špirko, Heřman - Novák, Pazourek, Kloz - Šagát, Mikulík, Sklenička - Přeučil, Hanzl, Prorok.