Kladno - K utkání 59. kola zajížděli ústečtí junioři na led pátého Kladna. Skóre nejprve otevřel v patnácté minutě Vojtěch Hošek, Středočeši ale pak dokonalým obratem během tří minut na přelomu druhé a třetí části zvítězili. Za domácí se dvakrát prosadil Knotek, dvěma asistencemi přispěl Doskočil.
čt 3. 3. 2011, ZS Kladno - plocha č. 1
Rytíři Kladno
3:1 0:1, 2:0, 1:0

Branky a nahrávky: 39. Knotek (Doskočil), 40. Čurda (Knotek, Kolařík), 41. Knotek (Doskočil) - 15. Hošek (Grin, Vávra). Vyloučení: 4:7, navíc Hybner (KLA) 5 min. + OK, David (KLA) TS, Holomek (UNL) TS. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 100. Střely na branku: 32:25. Průběh utkání: 0:1, 3:1.

Rytíři Kladno: Ilašenko - Strnad, Gutwald, David, Kužel, Dalecký, Máša, Medřický, Krpata, Doskočil, Butor, Redlich, Tomáš, Mnatsyan, Hybner, Knotek, Kolařík, Obr, Vyšín, Čurda.

Ústecký Slovan s.r.o.: Bursa - Drahorád, Procházka, Krupička, Burkovec, Daráš, Kuchynka, Hošek, Vávra, Merta, Grin, Šetka, Baránek, Holomek, Ságer, Pořický, Hanzl, Brož, Harkabus, Racek.