Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek 4:2
Junioři si po zápase s PZ Kladnem připisují další 3 body
20.11.2016 | Helena Smetanová
Autor fotografie: Sporty Ústí

Junioři si po zápase s PZ Kladnem připisují další 3 body

I přes neblahou první třetinu ústeckého celku se v druhé třetině dokázali ústečtí postavit na nohy a ukázali kladenským, kdo je tady doma. Šesti střelenými a pouze třemi inkasovanými góly se Ústí zasloužilo o tři body, které se budou hodit v boji o první místo tabulky.

Zimní stadion Ústí nad Labem
17. kolo
neděle 20. 11. 2016, 15:00 h
6:3
(1:2, 4:0, 1:1)
 

Branky a nahrávky: 15. Amirov (Drha, Loukota), 22. Macek (Kopta, Vytejček), 26. Amirov (Navarra), 29. Navarra (Amirov), 33. Kopta (Žďánský), 58. Macek (Navarra, Kopta) – 9. Vach (Sagan, Kučera), 11. Keller (Rampfel), 58. Sagan (Kiml). Rozhodčí: Luczków – Kurtin, Beneš. Diváci: 166. Průběh utkání: 0:2, 6:2, 6:3.

Ústí nad Labem: Kosina – Macek, Loukota, Vytejček, Hucek, Moucha, Zdvořáček – Brňák, Drha, Leitner, Trmal, Tomáš, Amirov, Kopta, Navarra, Žďánský.

PZ Kladno: Jiroušek – Kučera, Procházka, Kiml, Rampfel, Heindl, Keller, Šebesta, Rudovský – Šanda, Nekvinda, Sagan, Kudr, Lenárt, Vach, Vyšín, Rejzek.

Komentář

V první třetině se dařilo lépe Kladnu. První dva góly padly do branky domácích. V deváté minutě se vyznamenal kladenský Vach a poté v jedenácté minutě skóroval Keller. Ústečtí se ozvali až v patnácté minutě. Drha za jízdy na bránu zpracoval přihrávku Loukoty, poté poslal puk na Amirova, který ho poslal za záda kladenského gólmana. První třetina skončila za stavu 1:2.

Druhá třetina patřila domácím. Kladenští v ní inkasovali 4 góly. O první gól se zasloužil Macek, který proměnil přihrávku od Kopty a Vytejčka. Další gól vstřelil Amirov s asistencí Navarry. Následující gól patřil naopak Navarrovi s asistencí Amirova. Poslední gól této třetiny vstřelil Kopta, který přihrál Žďánskému, který mu střelu vrátil a Kopta tuto akci zakončil gólem.

V poslední třetině se prosadilo Ústí i Kladno. Dlouhou dobu zůstával stav nezměněn. Až dvě minuty do konce inkasovalo Kladno gól díky Mackovi s asistencí Navarry a Kopty. Po několika sekundách inkasovalo samo Ústí. Závěrečný gól zápasu vstřelil Sagan.

Celý zápas skončil jednoznačnou výhrou Ústí 6:3.

Fotogalerie

jun_1 jun_2 jun_4 jun_5 jun_6 jun_7 jun_3
 
Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan vybojoval na domácím ledě důležitou výhru proti Frýdku

Ú s t í n/L. - V rámci 22. kola se Slovan utkal na domácím ledě s Frýdkem-Místkem. Utkání začalo... Celý článek

PREVIEW: Souboj o důležité body, Slovan hraje proti Frýdku-Místku

Ú s t í n/L. –Zápasový kolotoč pro ústecké hokejisty pokračuje dál. V rámci 22. kola Chance Ligy... Celý článek

Miroslav Mach: Cílem je pro nás stále předkolo play-off

Ú s t í n/L. - Dvacet střetnutí ústeckého Slovanu, letošní specifické sezony Chance ligy je za... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv