CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 7. 12. 2019 17:00 hod. | ELJ: BK Havlíčkův Brod - HC Slovan Ústí nad Labem 4:3 (3:3)
Junioři si po zápase s PZ Kladnem připisují další 3 body
20.11.2016 | Helena Smetanová
Autor fotografie: Sporty Ústí

Junioři si po zápase s PZ Kladnem připisují další 3 body

I přes neblahou první třetinu ústeckého celku se v druhé třetině dokázali ústečtí postavit na nohy a ukázali kladenským, kdo je tady doma. Šesti střelenými a pouze třemi inkasovanými góly se Ústí zasloužilo o tři body, které se budou hodit v boji o první místo tabulky.

Zimní stadion Ústí nad Labem
17. kolo
neděle 20. 11. 2016, 15:00 h
6:3
(1:2, 4:0, 1:1)
 

Branky a nahrávky: 15. Amirov (Drha, Loukota), 22. Macek (Kopta, Vytejček), 26. Amirov (Navarra), 29. Navarra (Amirov), 33. Kopta (Žďánský), 58. Macek (Navarra, Kopta) – 9. Vach (Sagan, Kučera), 11. Keller (Rampfel), 58. Sagan (Kiml). Rozhodčí: Luczków – Kurtin, Beneš. Diváci: 166. Průběh utkání: 0:2, 6:2, 6:3.

Ústí nad Labem: Kosina – Macek, Loukota, Vytejček, Hucek, Moucha, Zdvořáček – Brňák, Drha, Leitner, Trmal, Tomáš, Amirov, Kopta, Navarra, Žďánský.

PZ Kladno: Jiroušek – Kučera, Procházka, Kiml, Rampfel, Heindl, Keller, Šebesta, Rudovský – Šanda, Nekvinda, Sagan, Kudr, Lenárt, Vach, Vyšín, Rejzek.

Komentář

V první třetině se dařilo lépe Kladnu. První dva góly padly do branky domácích. V deváté minutě se vyznamenal kladenský Vach a poté v jedenácté minutě skóroval Keller. Ústečtí se ozvali až v patnácté minutě. Drha za jízdy na bránu zpracoval přihrávku Loukoty, poté poslal puk na Amirova, který ho poslal za záda kladenského gólmana. První třetina skončila za stavu 1:2.

Druhá třetina patřila domácím. Kladenští v ní inkasovali 4 góly. O první gól se zasloužil Macek, který proměnil přihrávku od Kopty a Vytejčka. Další gól vstřelil Amirov s asistencí Navarry. Následující gól patřil naopak Navarrovi s asistencí Amirova. Poslední gól této třetiny vstřelil Kopta, který přihrál Žďánskému, který mu střelu vrátil a Kopta tuto akci zakončil gólem.

V poslední třetině se prosadilo Ústí i Kladno. Dlouhou dobu zůstával stav nezměněn. Až dvě minuty do konce inkasovalo Kladno gól díky Mackovi s asistencí Navarry a Kopty. Po několika sekundách inkasovalo samo Ústí. Závěrečný gól zápasu vstřelil Sagan.

Celý zápas skončil jednoznačnou výhrou Ústí 6:3.

Fotogalerie

jun_1 jun_2 jun_4 jun_5 jun_6 jun_7 jun_3
 
Statistiky hráčů
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

V posledním zápase první části nás vyzvou Benátky

Ú s t í n/L. - Poslední kolo základní částí zavede ústecký Slovan k řece Jizeře. Tam náš tým čeká... Celý článek

Juniorka se vrací s jedním bodem

Havlíčkův Brod - Ústečtí junioři se vydali na cestu za soupeřem, kterému měli co vracet. Po brance... Celý článek

Reakce vedení klubu na odstoupení V. Evana

Na základě rezignace Vladimíra Evana na pozici jednatele klubu a sportovního manažera, vedení klubu... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv