Ú s t í n/L. - Do Ústí přijel juniorský tým Kladna. Zápas se stal z kladenského pohledu show jediného muže, protože Vojtěch Butor vstřelil všechny čtyři góly svého týmu. Za domácí skórovali Baránek, Vávra a dvakrát Kuchynka.
ne 16. 10. 2011, Zlatopramen Arena
PZ Kladno
4:4 2:1, 2:2, 0:1

Branky a nahrávky: 5. Baránek (Bulva, Faigl), 14. Kuchynka (Faigl) 32. Vávra (Pořický), 36 Kuchynka (Herna, Bulva) - 10. Butor (Pípal) 20. Butor (Obr) 38. Butor (Pípal, Tlustý) 50. Butor (Obr, Novák). Vyloučení: 3:6. Využití: 3:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 137. Střely na branku: 43:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4.

Ústecký Slovan s.r.o.: Brýl - Holeček, Burkovec, Ságer, Vegner, Herna, Bulva - Fojt, Kuchynka, Hanzl, Vávra, Rovný, Šetka, Tuček, Pořický, Baránek, Faigl

PZ Kladno: Mastík - Tlustý, Šmíd, Pfejfer, Malovický, Šícha, Voráček, Obr, Bulton, Pípal, Vodička, Macenauer, Novák, Tolkner, Kadlec, Procházka

Utkání začali lépe hosté z Kladna, ti hýřili aktivitou a ofenzivními nápady. Lvíčata se dostala do útočného pásma a připravila si několik dobrých šancí. Snahu domácích utnul Šícha faulem. Ústí na konci přesilové hry sehrálo bravurní akci, na jejímž konci stál Martin Baránek a poslal své barvy do jednobrankového vedení. Autor branky byl o několik minut později poslán na trestnou lavici. Kladenští v početní výhodě nevymysleli pořádnou akci. V čase 9:52 se Kladno dostalo do přečíslení dva na jednoho. Vojtěch Butor se prosadil střelou pod víko. Domácí se opět dostali do vedení. Běžela 14. minuta a paní štěstěna políbila hůl Štěpána Kuchynky , ten s notnou dávkou štěstí poslal puk o tyčku do branky. To nebylo všechno. V poslední minutě ujel Vojtěch Butor a tváří v tvář se proti gólmanovi nemýlil. Po dvaceti minutách byl stav vyrovnaný 2:2.

Druhá třetina nabídla vyrovnaný hokej, který se několika desítkám diváků, jež na tento zápas přišli, musel líbit. Oba dva týmy se snažily vsítit gól a mít v souboji převahu. K vidění byla velmi rychlá hra. V čase 31:35 skóroval Tomáš Vávra. Na 4:2 po velmi pěkné akci zvyšoval Štěpán Kuchynka. Ve 38. minutě hattrick zkompletoval Vojtěch Butor. Prostřední dvacetiminutovku vyhrála Lvíčata.

Do posledního dějství vstupovala Lvíčata s jednogólovým náskokem. Kladenští zcela určitě po důkladné poradě v kabině budou bojovat tak, jak se sluší a patří. Lvíčata se i nadále snaží náskok uhlídat. Jenže to se nepodařilo, protože skórovalo Kladno. Vojtěch Butor udělal ze zápasu z kladenského pohledu show jednoho muže, přidal totiž čtvrtý gól. Hosté byli v závěru hodně nebezpeční a ústecká obrana měla plné ruce práce, aby svou funkci splnila. Souboj Lvíčat s Kladnem skončil slušivou remízou 4:4.