CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 18.9.2019 18.00 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 20. 9. 2019 18:45 hod.
Junioři prohráli v Klášterci
20.10.2015 | Jan Prošek

Ú s t í n/L. - V rámci sedmého kola Ligy juniorů cestovali ústečtí junioři do Klášterce nad Ohří, kde se utkali s domácím týmem. Slovan skóroval až ve třetí třetině, což nestačilo na odvrácení porážky. Ústí padlo 2:6.

Zimní stadion Klášterec nad Ohří
7. kolo
neděle 18. 10. 2015, 13:00 h
6:2
(1:0, 3:0, 2:2)

Branky a nahrávky Ústí: 45. Vykouk (Řídel), 57. Janák. Rozhodčí: Plachý - Kloučík, Hauser. Vyloučení: 9:12, navíc Vlastník (KNO) 10 min NESP, Řídel (UNL) KO (NESP). Využití: 3:1.

Klášterec n. O.: Polášek (Németh) - Kosina, Týr, Kozák, Gríger, Bočka, Vlastník, Procházka, Dimitrov, Šmejc, Haluška, Peša, Beran Pokorný, Květ, Lidák, Klámal.

Ústí nad Labem: Kosina - Trončinský, Loukota, Procházka, Hucek, Zdvořáček, Michajličenko, Ozom, Janák, Amirov, Vykouk, Koval, Řídel, Navarra, Kopta.