Ústecký juniorský tým prohrál zápas na Kladně. Domácí PZka ovláda první třetinu a vedla 3:1. V poslední třetině domácí hráči svůj náskok ještě zvětšili. Ústí prohrálo 3:7.
pá 21. 2. 2014
PZ Kladno
7:3 3:1, 1:2, 3:0

Branky a nahrávky: 10. Butor (Dolgoš), 13. Král (Jirák), 16. Butor (Kadlec, Čejka), 26. Dolgoš (Jirák), 47. Dolgoš (Procházka M.), 55. Butor (Kadlec, Raclavský), 58. Butor (Srpek) - 11. Kment (Fojt), 23. Vaněk (Zdvořáček), 39. Bačák (Kment). Rozhodčí: Gabriel - Plášek. Vyloučení: 10:7 navíc Bednář (PKL) 10 [NARZ], Vykouk (UNL) 10 [NESP]. Využití: 1:1. Diváci: 45.

PZ Kladno: Černý - Kehar, Dolgoš, Jirák, Raclavský, Procházka M., Paták, Hulcr, Král, Kadlec, Čejka, Butor, Šroubek, Bednář, Srpek, Hoffmann, Cukr, Cigánek, Seidl

Ústecký Slovan s.r.o.: Kácha - Vaněk, Zdvořáček, Vegner, Trončinský, Straka, Šimanovský, Bačák, Kment, Fojt, Strnad, Jindřich, Musil, Chovanec, Vykouk, Vondráček, Piewak