P r a h a - V závěrečném dějství základní části juniorské extraligy zajížděli hokejisté Ústeckých Lvů na led pražské Slavie. Slávističtí junioři byli sice po většinu utkání lepším týmem, celý zápas však museli dotahovat vedení Ústeckých. Do skupiny o udržení si tak modrožlutí odnášejí 38 bodů a na bezproblémovou záchranu potřebují zatím dohnat sedmnáctibodovou ztrátu, na což mají ještě k dispozici celkem 18 kol.
pá 21. 1. 2011, O2 Arena
HC Slavia Praha
2:3sn 0:1, 2:1, 0:0 - 0:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 29. Kejdana (Krejčí), 40. Müller (Hrouda) - 8. Humpolíček (Vávra, Slavíček), 32. Hošek (Bulva, Merta), 65. Vávra. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1. Diváci: 62. Střely na branku: 47:27. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

HC Slavia Praha: Meravý - Hrouda, Jaškin, Muller, Hertl, Jeník, Hellar, Růžička, Knot, Suchánek, Kejdana, Mavrojanidis, Moravec, Krejčí, Semrád, Nejezchleb, Žejdl, Tomek, Klhůfek.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Boháč, Drahorád, Bulva, Daráš, Kuchynka, Hošek, Vávra, Slavíček, Merta, Grin, Šetka, Baránek, Žák, Pořický, Brož, Humpolíček, Racek.