Ú s t í n/L. - V rámci pátého kola Ligy juniorů cestovali ústečtí hokejisté na Kladno, kde se utkali s týmem PZ. Slovan po 40 minutách vedl o gól, 4:3. Ve třetí třetině vstřelil dvě branky, a tak se mohl radovat z výhry 6:3.
ne 11. 10. 2015, ČEZ Stadion
PZ Kladno
3:6 1:2, 2:2, 0:2

Branky a nahrávky Ústí: 11. Navarra (Ozom, Zdvořáček), 15. Hucek (Loukota, Janák), 26. Navarra (Trončinský, Kopta), 31. Řídel (Janák, Koval), 50. Ozom (Janák), 51. Amirov (Navarra). Rozhodčí: Matúška - Svobodová, Šmika. Vyloučení: 8:4. Využití: 2:0. Diváci: 45.

PZ Kladno: Melančin - Libecajt, Špaček, Lechman, Pliml, Procházka, Keller, Lenárt, Macháček, Bednár, Černý, Molčík, Kadlec, Kratochvíl, Novotný.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kosina - Trončinský, Loukota, Hucek, Zdvořáček, Michajličenko, Ozom, Janák, Amirov, Vykouk, Koval, Řídel, Navarra, Kopta, Janák.