CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov 1:7 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 20. 9. 2019 18:45 hod.
Junioři přehráli PZ Kladno
12.10.2015 | Jan Prošek

Ú s t í n/L. - V rámci pátého kola Ligy juniorů cestovali ústečtí hokejisté na Kladno, kde se utkali s týmem PZ. Slovan po 40 minutách vedl o gól, 4:3. Ve třetí třetině vstřelil dvě branky, a tak se mohl radovat z výhry 6:3.

ČEZ Stadion
5. kolo
neděle 11. 10. 2015, 11:00 h
3:6
(1:2, 2:2, 0:2)

Branky a nahrávky Ústí: 11. Navarra (Ozom, Zdvořáček), 15. Hucek (Loukota, Janák), 26. Navarra (Trončinský, Kopta), 31. Řídel (Janák, Koval), 50. Ozom (Janák), 51. Amirov (Navarra). Rozhodčí: Matúška - Svobodová, Šmika. Vyloučení: 8:4. Využití: 2:0. Diváci: 45.

PZ Kladno: Melančin - Libecajt, Špaček, Lechman, Pliml, Procházka, Keller, Lenárt, Macháček, Bednár, Černý, Molčík, Kadlec, Kratochvíl, Novotný.

Ústí nad Labem: Kosina - Trončinský, Loukota, Hucek, Zdvořáček, Michajličenko, Ozom, Janák, Amirov, Vykouk, Koval, Řídel, Navarra, Kopta, Janák.