Ú s t í n/L. - Porážku i s úroky za zápas v době velké marodky vrátili ústečtí junoři kladenským hokejistům v odvetném utkání nadstavbové části NOEN extraligy juniorů. Ke třem bodům vykročili Ústečtí Lvi hned od začátku utkání a své vedení rovnoměrně navyšovali během celého zápasu. Brankář Jan Wegert si připsal první shut-out letošní sezóny. V pátek a v sobotu přivítají ústečtí junioři v další části extraligy týmy z Moravy, Olomouc a Opavu.
po 7. 12. 2009
Rytíři Kladno
4:0 1:0, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: 5. Kentoš (Vávra, Bříza), 22. Drnec (Místecký, Hošek), 44. Pořický (Holomek, Baránek), 57. Kentoš (Zákoutský). Rozhodčí: Orlický - Hynčica, Vitík. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 33:30. Průběh utkání: 4:0.

Ústecký Slovan s.r.o.: Wegert - Janíček, Drahorád, Brož, Zákoutský, Holomek, Hříbal, Burkovec, Smetana - Drnec, Hošek, Místecký - Šrámek, Chládek, Žák - Vernek, Baránek, Pořický - Kentoš, Bříza, Vávra.

Rytíři Kladno: Pucholt - David, Kužel, Pulchart, Šmíd, Látal, Doudera - Melka, Butor, Máša, Medřický, Slaba, Redlich, Kupec, Uleščenko, Stach, Čurda.