Sportovní aukce: Aukce dresů z přípravných utkání
Junioři pokořili Kladno s nulou
07.12.2009 | Miroslav Janíček

Junioři pokořili Kladno s nulou

Ú s t í n/L. - Porážku i s úroky za zápas v době velké marodky vrátili ústečtí junoři kladenským hokejistům v odvetném utkání nadstavbové části NOEN extraligy juniorů. Ke třem bodům vykročili Ústečtí Lvi hned od začátku utkání a své vedení rovnoměrně navyšovali během celého zápasu. Brankář Jan Wegert si připsal první shut-out letošní sezóny. V pátek a v sobotu přivítají ústečtí junioři v další části extraligy týmy z Moravy, Olomouc a Opavu.

udrž.10
pondělí 7. 12. 2009, 15:00 h
4:0
(1:0, 1:0, 2:0)
 

Branky a nahrávky: 5. Kentoš (Vávra, Bříza), 22. Drnec (Místecký, Hošek), 44. Pořický (Holomek, Baránek), 57. Kentoš (Zákoutský). Rozhodčí: Orlický - Hynčica, Vitík. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 33:30. Průběh utkání: 4:0.

Ústí nad Labem: Wegert - Janíček, Drahorád, Brož, Zákoutský, Holomek, Hříbal, Burkovec, Smetana - Drnec, Hošek, Místecký - Šrámek, Chládek, Žák - Vernek, Baránek, Pořický - Kentoš, Bříza, Vávra.

Kladno: Pucholt - David, Kužel, Pulchart, Šmíd, Látal, Doudera - Melka, Butor, Máša, Medřický, Slaba, Redlich, Kupec, Uleščenko, Stach, Čurda.

Komentář

Jako první se v úvodu zápasu dostali do šance hosté, ale brzy nato faulovali a domácím stačilo pouhých 15 vteřin, aby se ujali vedení. Při několika dorážkách byl úspěšný Kentoš. Vzápětí měli výhodu jednoho hráče i hosté, ti ale nabídnutou výhodu v branku nepřetavili. Poté byly k vidění šance na obou stranách, z nichž největší měl v přečíslení Melka. Na Wegerta ale nevyzrál. Ke konci třetiny domácí sice sevřeli soupeře v jeho obranné třetině, ten ale hrozil rychlými brejky.

Do druhé třetiny vstoupili ústečtí hokejisté výborně. Po necelé minutě si vytvořili několik šancí, z nichž tu poslední proměnil pohotovou střelou z mezikruží Drnec. Hra byla poté dost neurovnaná, nad hokejovým uměním vítězila spíš bojovnost. Obě mužstva hrála aktivně, nepřesnostmi se ale často připravovala o šance.

Tak jak skončila třetina druhá, začala i třetí. Oba celky hýřili aktivitou, ale koncovka byla o dost horší. Až v 50. minutě zavezl kotouč do útočného pásma Holomek, vystřelil a vyraženou střelu uklidil do branky Pořický. V 55. minutě, po vhazování v obranném pásmu domácích, vypálil z voleje Doudera, ale Wegert své spoluhráče podržel. Chvíli nato hráli hosté půlminutovou dvojnásobnou přesilovku, ale prosadit se nedokázali. V 56. minutě naskočil z trestné lavice za záda kladenských obránců Kentoš a svůj brejk přetavil ve čtvrtou branku Lvů.

 
Aktuálně na webu

Nový hrací model Chance Ligy!

Ú s t í n/L. - Výkonný výbor Českého hokeje schválil nový herní model Chance Ligy. Základní část se... Celý článek

Tady jsem doma, říká Vladimír Brož

Ú s t í n/L. - Ústecká obrana se rozrostla o dvě věže. Po Ondřeji Smetanovi své pocity z návratu do... Celý článek

Do Ústí se vracím rád, říká Ondřej Smetana

Ústí nad Labem - V minulé sezóně Kališníkem, v té následující Slovanem. Do organizace Slovanu se... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv