CHA Liga: HC Slovan Ústí nad Labem - HC Trhači Kadaň 29. 2. 2020 od 16:00 hod. | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - HK Kralupy nad Vltavou 27. 2. 2020 od 18:15 hod.
Junioři nestačili na Hvězdu
23.08.2019 | Jan Prošek
Autor fotografie: Helena Smetanová

P r a h a - Další přípravný zápas odehráli ústečtí junioři na ledě Hvězdy Praha. Domácí tým vyhrál díky povedené třetí třetině 5:2. Za Slovan se trefili Janoušek a Šešina.

ZS Hvězda
přát.
pátek 23. 8. 2019, 16:00 h
5:2
(1:1, 1:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 12. Najman (Slavík), 33. Topol (Šrámek), 42. Slavata (Kulich), 57. Najman, 59. Jurda – 14. Janoušek (Jeřábek), 60. Šešina. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2.

Hvězda Praha: Maličkay – Searle, Najman J., Kulich, Zemchenkov, Kužel, Topol, Adamec, Lepáček, Černý, Šrámek, Slavata, Najman M., Slavík, Jeřábek, Jurda.

Ústí nad Labem: Volke – Šešina, Jarábek, Štěpánek, Polata, Janoušek, Kušej, Tot, Čermák, Marel, Matloch, Hampl.

Domácí celek se dostal do jednobrankového vedení. Ve dvanácté minutě se prosadit Matouš Najman, který ze vzduchu poslal kotouč do branky. Následně hrálo Ústí přesilovku a dokázalo vyrovnat. Od modré čáry pálil Jeřábek a jeho střelu dorazil za domácího brankáře Adam Matoušek. Za stavu 1:1 skončila první třetina.

Ve druhé třetině hrála domácí Hvězda Praha aktivněji, první dvě šance nevyužili Zemchenkov ani Slavík. Nakonec se trefil do odktyté branky krátce po polovině zápasu Jakub Topol. Díky jeho trefě vedla po dvou třetinách domácí Hvězda 2:1.

Z kraje třetí třetiny hráli domácí hokejisté přesilovku pět na tři, kterou dokázali proměnit. V čase 41:32 uspěl Adam Slavata. V závěru zápasu padly další tři góly. Za domácí se trefil Jakub Najman a Josef Jurda. V poslední minutě snížil Jaroslav Šešina.