K l a d n o - Neuvěřitelnou druhou třetinu zažili junioři Ústeckých Lvů na ledě Kladna. Za stavu 1:1 odskočili svému soupeři během necelých 15 minut na 1:7. Ve třetí třetině ale trochu polevili a kladenští hokejisté v oslabení během 50 vteřin hned dvakrát skórovali. Poslední slovo však měli hosté a po zásluze si odvezli z Kladna tři body.
pá 19. 2. 2010
Rytíři Kladno
3:8 1:1, 0:6, 2:1

Branky a nahrávky: 5. Slaba, 54. Redlich, 55. Redlich (Butor) - 9. Žák (Zákoutský, Drnec), 25. Žák (Drnec, Hošek), 27. Místecký (Havlíček, Baránek), 29. Humpolíček (Janíček, Havlíček), 39. Baránek (Místecký, Holomek), 39. Havlíček (Baránek, Místecký), 40. Drnec (Žák, Drahorád), 56. Drnec (Grin, Hříbal). Rozhodčí: Vokřál - Chochola, Marek. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 60. Střely na branku: 37:37. Průběh utkání: 1:0, 1:7, 3:7, 3:8.

Rytíři Kladno: Lejsek (39. Pucholt) - Steigauf, David, Pour, Kužel, Petráček, Šmíd, Doudera - Slaba, Melka, Máša, Medřický, Redlich, Butor, Strnad, Drda, Kupec, Uleščenko, Stach, Čurda.

Ústecký Slovan s.r.o.: Wegert - Drahorád, Humpolíček, Hříbal, Zákoutský, Grin, Holomek - Vernek, Janíček, Pořický, Baránek, Drnec, Bříza, Žák, Hošek, Havlíček, Místecký, Pojezný.