Ú s t í n/L. - Junioři Kladna a Ústí nad Labem předehráli utkání 16. kola NOEN extraligy juniorů. Oba týmy se dostaly do dobrých pozic. Hosté proměňovali šance. To domácím vůbec nešlo, a tak prohráli 5:0.
út 16. 10. 2012
Rytíři Kladno
0:5 0:2, 0:1, 0:2

Branky a nahrávky: 5. Doudera (Véber, Redlich), 14. Tomáš (Bunda, Habrdla), 23. Redlich (Véber, Doudera), 55. Janeček (Slánský), 59. Redlich. Rozhodčí: Wagner - Podrazil, Kajínek. Vyloučení: 8:1. Využití: 0:2. Diváci: 100. Střely na branku: 21:38. Průběh utkání: 0:5.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Zdvořáček, Smetana, Křepelka, Fojt, Kubáč, Kuchynka, Hanzl, Piewak, Bačák, Holeček, Vegner, Pořický, Dostálek, Jindřich, Neumann, Málek

Rytíři Kladno: Exner - Bunda, Slánský, Šilhavý, Znamenáček, Redlich, Doudera, Habrdla, Gottlieb, Véber, David, Novák, Janeček, Fiala, Vodák, Zíma, Tomáš, Vyšín

Ústečtí začali velmi statečně. Ovšem jako první se prosadili hosté. Doudera v přesilové hře prostřelil domácího Petráska a poslal Kladno do vedení. Ve 14. minutě měl ústecký brankář zakrytý výhled, čehož využil Tomáš a poslal hosty do vedení o dvě branky. Lvíčata se dostala do několika slibných pozic, ale vždy scházela finální přihrávka a gólová tečka. Žlutomodří prohrávali po první třetině 0:2.

V úvodu třetiny seděli na trestné lavici domácí Smetana a Zdvořáček. Kladenští vymysleli kombinaci, které ústečtí obránci nečinně přihlíželi. Redlich nezaváhal a díky jeho střele domácí prohrávali o tři branky. Kladno svůj náskok v pohodě bránilo, přečkalo i jediné oslabení v zápase. Po dvou třetinách 0:3.

V posledním dějství se zápas jen dohrával, domácím bylo jasné, že v zápase mnoho šancí na výhru nemají. V 54. minutě se odehrála zajímavá situace. Petrásek vytřepal puk z lapačky. Jel rozehrát k mantinelu, kde byl připraven o puk Slánským. Ten přihrál na hůl Janečka, který měl snadnou práci. V samotném závěru vstřelil pátou kladenskou branku Redlich. Domácí neměli svůj den, protože se jim nepovedlo takřka nic. Prohráli 0:5.