M l a d á B o l e s l a v - Dva body za výhru v samostatných nájezdech vydolovali v 17. kole NOEN extraligy junioři ústeckého Slovanu z boleslavského ledu. Už v 1. minutě otevřel skóre ústecký kapitán Hanzl, ale ve druhé třetině domácí stav utkání otočili. Přesně v polovině třetí třetiny vyrovnal za hosty Šrámek, a protože už se do konce řádné hrací doby skóre nezměnilo, na řadu přišlo prodloužení a poté samostané nájezdy. Prémiový bod pro modrožluté barvy při nich vystřelil Havlíček. V průběžné tabulce tak patří ústeckým juniorům stále 2. místo.
po 19. 10. 2009
BK Mladá Boleslav
2:3sn 0:1, 2:0, 0:1 - 0:0, 0:1

Branky a nahrávky: 33. Čížek (Loskot, Antončík), 40. Loskot (Belay) - 1. Hanzl, 51. Šrámek (Hošek), 65. Havlíček (rozhodující SN). Rozhodčí: Hrubý - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 7:7, navíc Humpolíček (UNL) 10 min. ZHK. Využití: 1:0. Diváci: 52. Střely na branku: 37:32. Průběh utkání: 0:1, 1:2, 3:2.

BK Mladá Boleslav: Hrubý - Čížek, Houser, Martínek, Mikuláštík, Sedláček, Soukup, Švaříček, Vrba - Antončík, Belay, Hájek, Jiránek, Kadlčík, Krejčík, Lenc, Loskot, Protivný, Rys, Sajdl, Velechovský.

Ústecký Slovan s.r.o.: Petrásek - Jurčák, Drahorád, Humpolíček, Hříbal, Zákoustský, Grin, Holomek, Brož - Baránek, Kentoš, Janíček, Hanzl, Pořický, Šrámek, Drnec, Žák, Hošek, Havlíček, Chládek, Vernek.