Ú s t í n/L. - Ani v tomto zápase dorostenci nevyhráli. Tentokrát byl nad jejich síly tím IHC Písek. Hosté v úvodní třetině vstřelili čtyři branky a bylo v podstavě po zápase. Jediným střelcem za Ústí byl Jindřich. Na tento gól si připsal druhou asistenci i gólman Kovář.
pá 21. 1. 2011
IHC Komterm Písek
1:7 0:4, 0:0 1:3

Branky a nahrávky: 50. Jindřich (Vykouk, Kovář) - 2. Vlk (Kubec), 5. Vlček (Indrák, Reiniš), 19. Vlček (Indrák), 20. Indrák (Pícha, Vlček), 41. Vlček (Pícha), 49. Záhora (Paukner, Chalupský), 54.Reinisch (Pícha, Indrák). Rozhodčí: Petružálek - Hynčica, Mašek. Vyloučení: 5:7. Využití: 0:1. Diváci: 137. Střely na branku: 25:38. Průběh utkání: 1:6, 1:7.

Ústecký Slovan s.r.o.: Novák (19. Kovář) - Křepelka, Ságer, Procházka, Holeček, Zdvořáček, Vaněk, Rosa, Beníšek, Jindřich, Hanzl, Topol, Vykouk, Bačák, Janák, Hynek, Poláček, Harkabus, Bílek, Fojt.

IHC Komterm Písek: Havelka - Jirků, Pícha, Lejsek, Švanda, Janásek, Bernard, Vlček, Paukler, Krcho, Záhora, Ciboch, Vlk, Indrák, Kubec, Chapulský, Reiniš.

<

Úvodní vteřiny zápasu se odehrály ve vlažném tempu. Jenže z první střely zápasu padl gól. Bohužel pro domácí, do jejich branky. Nedůslednosti domácí obrany využil Vlk a vyslal střelu, která prolétla Novákovi mezi betony. Ústecká obrana opravdu neměla svůj den, což dokumentuje i druhá inkasovaná branka. V 5. minutě nastal rozklad obrany a Vlček celkem pohodlně poslal puk do branky. Zdálo se, že se hra vyrovnává, jenže hosté udeřili znovu. V čase 18:42 skóroval Vlček. Tento gól byl už moc pro brankáře Nováka, a tak přenechal své místo Kovářovi. Nově příchozí muž si nepřipsal ani jediný zákrok a puk lovil z branky. V čase 19:21 puk ze vzduchu doklepl Indrák.

Druhá třetina přinesla hokej, který nabízel minimum šancí. Jmenujme snad Janákovu střelu, jež rozezvučela brankovou konstrukci. Hra se vyrovnávala, ale za delší část pomyslného provazu stále tahali hosté z Písku. Ústečtí poměrně často dopláceli na zbytečné ztráty kotouče. Přesnost chyběla zejména při přihrávkách. Ani hosté neměli přesnosti příliš. Kapitán domácích Hanzl chtěl zavelet, tak jak se sluší a patří, k obratu, jenže s jeho pokusem si gólman Havelka poradil. Branka nepadla, stále platil stav 0:4

Pokud chtěla Lvíčata myslet na zvrat, musela do třetí periody vstoupit hodně dobře. Stal se pravý opak. Jako nůž máslem projel Vlček ústeckou obranou a svoje sólo zakončil gólovou tečkou. Domácí si zahráli přesilovou hru 5 na 3. Během ní si nevytvořili žádnou velkou šanci. Zvrat zápasu nedovolil Záhora, který vstřelil šestou branka svého týmu. V čase 49:59 se konečně dočkali i domácí. Gólman Kovář poslal puk na Vykouka, ten adresoval přihrávku Jindřichovi a tento hráč vstřelil čestný úspěch domácích. Poslední slovo měl Písek, Reiniš uzavřel gólový výčet zápasu.