Chance Liga: HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Frýdek - Místek 10.12.2018 18:00
Gesto fair play a dramatická koncovka, takový byl poslední zápas staršího dorostu
01.04.2018 | Filip Vlček (UNL)
Autor fotografie: Helena Smetanová

Gesto fair play a dramatická koncovka, takový byl poslední zápas staršího dorostu

Ú s t í n/L. - Do posledního zápasu nastupovaly oba týmy bez nadějí na postup do extraligy. Zápas se nesl v poklidném tempu, který ovládl domácí Slovan nad Vlky z Jablonce nad Nisou 6:5. V čase 15:03 jsme mohli sledovat gesto fair play od domácího útočníka Jana Tůmy, který odvolal domácí branku a přiznal, že jeho tým hrál v šesti. Následnou přesilovou hru hosté využili.

Zimní stadion Ústí nad Labem
kvalifikace
neděle 1. 4. 2018, 12:00 h
6:5
(0:2, 3:1, 3:2)
 

Branky a nahrávky: 27. Polata (Dohnal, Čermák), 27. Dörner (Harkabus, Šešina), 32. Čermák (J. Tůma), 47. Harkabus, 58. Zich (Čermák), 60. Harkabus - 18. Daněk, 18. Šíp (Mocek, Poljak), 34. Šíp (Šuráň, Poljak), 57. Mocek (Poljak), 60. Benda (Šíp, Mocek). Rozhodčí: Jechoutek - Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 138. Průběh utkání: 0:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 6:4, 6:5.

Ústí nad Labem: Khůn - Stuchlý, Šešina, Mareš, Štěpánek "C", Opočenský "A", Polata - Gottfried "A", Harkabus, Dörner - Zich, Čermák, J. Tůma - Šindelář, Janoušek, Dohnal - Bláha, Matloch, V. Tůma.

Jablonec n. N.: Vích - Havlíček, Kačo, Málek, Mojžíšek, Pilek, Šuráň, Vlad "A", Zeman - Benda "A", Daněk, Hlister, Koula, Kulda, Litera, Mocek, Poljak "C", Šíp.

 Ohlasy trenérů

Jiří Merta (HC Slovan Ústí nad Labem): Rozehráli jsme zápas na všechny hráče, hrály čtyři útočné formace a tři obranné dvojice. V týmu jsme měli mladšího dorostence Ondřeje Polatu, který se své role zhostil dobře. Utekl nám začátek, prohrávali jsme 0:2. Byl to infarktový zápas se šťastným koncem. Hráči neměli tolik sil jako v předchozích zápasech. V pátek jsme odehráli těžké utkání v Přerově, ve dvě hodiny v noci jsem se vrátili. Z únavy pramenily chyby. S Vlastou Davídkem jsme přišli ke staršímu dorostu v červenci nebo v srpnu. Od té doby udělali hokejisté velký pokrok. Skončili jsme druzí ze 72 týmů, takže sezónu hodnotím jako úspěšnou. Důležité je, že máme na čem stavět, nadcházející sezónu zůstane tým pohromadě. My a PZ Kladno jsme měli nejmladší týmy. Ceníme si toho, že náš mančaft byl konkurenceschopný se staršími soupeři. Příští sezónu se znovu budeme pokoušet o postup, extraliga juniorů do Ústí nad Labem patří.
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Dorost má další výhru, znovu neinkasoval

Litoměřice - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát další zápas nadstavby. V Kalich Areně vyhrál Slovan... Celý článek

Dorost porazil Rokycany, Tuček má první čisté konto v nadstavbě

Ú s t í n/L. - Dorost Slovanu má za sebou další odehraný zápas. V domácím prostředí porazil... Celý článek

V pondělí přivítáme Rysy z Frýdku-Místku

Ú s t í n/L. - Po nepovedeném derby v Litoměřicích čeká Slovan domácí utkání proti Rysům z Frýdku -... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv