CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 23. 8. 2019 od 16 hod.
Dva hattricky a dvě první branky za tým - takový byl výkon mladšího dorostu
25.10.2014 | Barbora Wolfová

Dva hattricky a dvě první branky za tým - takový byl výkon mladšího dorostu

V rámci devátého kola ELIOD ligy mladšího dorostu se utkali HC Příbram a HC Slovan Ústí nad Labem. Hosté ovládli gólově první a třetí třetinu, kdy dokázali vsítit do brány domácích 9 gólů. Ve třetí třetině si připsali hattrick Marek Veselý a Petr Klepáček (na fotografii), který byl také vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Tomáš Horyna a Ondřej Chmela vstřelili v tomto utkání první branku pro svůj tým. Po skvělém výkonu si hosté odvážejí zasloužené 3 body.

9.
sobota 25. 10. 2014, 14:00 h
2:9
(0:4, 1:0, 1:5)
 

Branky a nahrávky: 23. Dolejš (Erben), 44. Erben (Menoušek) – 2. Klepáček (Stuchlý), 8. Herák, 8. Veselý (Dörner, Štochl), 19. Veselý (Čermák, Dörner), 41. Klepáček (Harkabus), 42. Klepáček (Batryn), 55. Horyna (Gottfried, Vidlička), 56. Veselý (Dörner), 58. Chmela (Gottfried). Rozhodčí: Kálal Zdeněk st.- Kálal Zdeněk ml.,Čajan Petr. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Diváci: 167. Střely na branku: 18:75 (5:31, 8:16, 5:27). Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:6, 2:6, 2:9. Nejlepší hráči utkání:Petr Pánek (PRI), Petr Klepáček (UNL)

Příbram: Sup (8. Pánek) – Pokorný, Dolejš, Eben, Máša, Sedláček, Dragoun, Polák, Volf, Bucifalová, Menoušek, Černoch, Vaniš, Robovský, Štětka, Šimek
Trenéři: Petr Furch, Jakub Furch

Ústí nad Labem: Volke - Štochl, Mareš, Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička, Chmela - Dörner, Čermák, Veselý - Batryn, Klepáček, Harkabus - Horyna, Herák, Gottfried - Tipán
Trenéři:Jan Čaloun,Jiří Sochor

Komentář

V první třetině se na puku drželi hlavně hostující hráči. Soupeře nepouštěli k puku, tudíž ani do šancí. Z toho vyplynuly 3 rychlé góly. Ihned v druhé minutě se poprvé trefil Petr Klepáček, v osmé minutě probojoval puk za záda Supa Jakub Herák. Necelou minutu na to byl Marek Veselý třetím hráčem, který skóroval a vyhnal tak gólmana Supa z brány. Slovan poté přidal již za záda Pánka další branku, jejíž autorem byl opět Marek Veselý.

Druhou třetinu Ústecký tým polevil nehrál svoji hru a nechával více prostoru domácímu týmu, který byl jediný kdo v této třetině skóroval. Autorem první branky domácího celku byl Tomáš Dolejš. Hosté tak druhou třetinu prohráli 1:0.

Třetí třetina byla opět v režii hostí, kdy hned ze začátku v rozmezí necelé minuty dvakrát skóroval a dokonal tak svůj hattrick Petr Klepáček. Poté domácí David Erben snížil na 2:6 což to byla poslední vstřelená branka domácích. Ústeckým hráčům to pořád nebylo dost a v závěru utkání přidali ještě tři branky. Nejdříve Tomáš Horyna zaznamenal svůj první gól za tento tým, dále dokonal svůj hattrick Marek Veselý a poslední gól přidal také premiérový střelec v mladším dorostu v Ústí Ondřej Chmela.

Hosté tak gólově převálcovali domácí Příbram a za stavu 2:9 si zaslouženě odváží 3 body.

 Ohlasy trenérů

Petr Furch (HC Příbram):„Projevila se jasná převaha soupeře, který sestoupil z Extraligy. Domácí tým složený z krajánků trpěl nesouhrou."

Jiří Sochor (HC Slovan Ústí nad Labem):„Do utkání jsme vstoupili aktivně, v podstatě tak, jak jsme chtěli. Napadali jsme a hráli jsme celoplošný hokej, tím jsme soupeře dostali pod tlak a z řady vytvořených šancí jsme některé i proměnili. První třetinu jsme tak zaslouženě vyhráli 4:0. V druhé třetině i přes nabádání hráčů v pokračování tohoto tempa přišel útlum, soupeř se dostal gólem z přesilovky do hry. Druhá třetina tak z naší strany dobrá nebyla. Do třetí třetiny jsme museli hráče motivovat a výkon byl o mnoho lepší. Podařilo se tak proměnit další šance. Přes to se myslím, že jsme mohli dát víc gólů, ale to je to, co nás v poslední době trápí - koncovka."

Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan po urputném boji nakonec poráží Benátky

Ú s t í n/L. - Slovan poráží Benátky rozdílem tří branek, když dokázal svému soupeři odskočit ve... Celý článek

Petr Kmoch od druhé třetiny zamkl branku a pomohl tak k obratu

Ú s t í n/L. - Na juniorské hráče čekalo třetí domácí přípravné utkání. V těch předešlých to byla... Celý článek

Junioři Slovanu po famózním obratu porazili PZ Kladno

Ú s t í n/L. - Junioři Slovanu odehráli třetí přípravné utkání před sezonou. Potřetí doma a potřetí... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv