Benátky n. J. - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Benátek byli jasně lepším týmem a dokázali soupeře porazit 8:1. Slovan byl výrazně lepší také střelecky, v tomto ohledu vyhrál 70:14.
pá 30. 7. 2021
HC Benátky nad Jizerou
1:8 1:4, 0:2, 0:2

Branky a nahrávky: 15. Zbejval (Hofman) - 1. Kincl (Mareš), 2. Angr (Vondráček), 16. Růžička (Stojka, Huja), 20. Stojka (Vondráček), 21. Hašlar (Bebelák, Čaloun), 26. Stojka (Vondráček, Huja), 42. Mareš (Netík), 43.Angr (Stojka, Vondráček). Rozhodčí: Marvan, Soukup. Vyloučení: 7:3. Bez využití:. Diváci: 91. Střely na branku: 14:70.

HC Benátky nad Jizerou: Nun (30.Valenta) -Fučík, Viniklář, Bohdal, Treml, Novák, Kuna -Matějovský, Zumr, Dostál - Douša, Daněk, Husák - Goc, Salač, Zbejval - Zbudil, Hofman. Trenéři: Luboš Holoubek, Václav Haspeklo.

Ústecký Slovan s.r.o.: Nevím - Mareš, Bebelák, Růžička, Huja, Morvay, Hudec, Pengl F. - Čaloun, Kincl, Hašlar - Vondráček, Stojka, Angr -Filip, Netík, Kába. Trenéři: Jan Čaloun, Jaroslav Linet.

Luboš Holoubek (HC Benátky nad Jizerou): Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Dostat v prvních dvou střídáních gól je, slušně řečeno, špatně. Jinak bych to hodnotil jako začátek přípravy, hráli jsme proti silnému a zkušenému mužstvu. Rozdíl v kvalitě byl znát, ale v určitých pasážích - zejména oslabení 3 na 5 - jsem byl spokojený. Zatím máme málo tréninků a postupně věřím, že se budeme postupně zlepšovat a naše výkony budou o hodně lepší. Dorost Ústí pasuji na kandidáta na postup do extraligy a pro nás je dobře, že jste s tak kvalitním soupeřem mohli odehrát přípravný zápas, aby kluci věděli, že mají ještě hodně co dohánět.

Jaroslav Linet (HC Slovan Ústí nad Labem): Měli jsme velmi dobrý vstup do zápasu, z prvních dvou střel jsme dali dva góly. Pak přišlo polevení, soupeř přitvrdil, my jsme na to nedokázali reagovat. Nicméně první třetinu jsme vyhráli 4:1, ale naprostá spokojenost nebyla. Ve druhé třetině jsme hráli velmi dobře dozadu, soupeře jsme nepustili ke střelám. Bohužel ale máme problémy se střílením gólů. Produktivita je slabá, musíme na ní zapracovat. Není možné dát ze třiceti střel dva góly a zahodit tři čtyři sólové nájezdy během třetiny. Ve třetí třetině jsme pokračovali v nastaveném tempu, nicméně ve hře chyběl už klid. Zápas se dohrál v poklidném tempu bez zbytečných emocí. Jsme rádi za vítězství a doufám, že v tomto trendu budeme pokračovat.