Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 0:3 | Informace pro diváky: Aktuální pravidla pro vstup na zápasy
Dorost: Ústí porazilo v přípravě i Benátky nad Jizerou
01.08.2021 | Jan Prošek

Dorost: Ústí porazilo v přípravě i Benátky nad Jizerou

Benátky n. J. - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na ledě Benátek byli jasně lepším týmem a dokázali soupeře porazit 8:1. Slovan byl výrazně lepší také střelecky, v tomto ohledu vyhrál 70:14.

přát.
pátek 30. 7. 2021
1:8
(1:4, 0:2, 0:2)
 

Branky a nahrávky: 15. Zbejval (Hofman) - 1. Kincl (Mareš), 2. Angr (Vondráček), 16. Růžička (Stojka, Huja), 20. Stojka (Vondráček), 21. Hašlar (Bebelák, Čaloun), 26. Stojka (Vondráček, Huja), 42. Mareš (Netík), 43.Angr (Stojka, Vondráček). Rozhodčí: Marvan, Soukup. Vyloučení: 7:3. Bez využití:. Diváci: 91. Střely na branku: 14:70.

Benátky n. J.: Nun (30.Valenta) -Fučík, Viniklář, Bohdal, Treml, Novák, Kuna -Matějovský, Zumr, Dostál - Douša, Daněk, Husák - Goc, Salač, Zbejval - Zbudil, Hofman. Trenéři: Luboš Holoubek, Václav Haspeklo.

Ústí n. L.: Nevím - Mareš, Bebelák, Růžička, Huja, Morvay, Hudec, Pengl F. - Čaloun, Kincl, Hašlar - Vondráček, Stojka, Angr -Filip, Netík, Kába. Trenéři: Jan Čaloun, Jaroslav Linet.

Komentář

Luboš Holoubek (HC Benátky nad Jizerou): Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Dostat v prvních dvou střídáních gól je, slušně řečeno, špatně. Jinak bych to hodnotil jako začátek přípravy, hráli jsme proti silnému a zkušenému mužstvu. Rozdíl v kvalitě byl znát, ale v určitých pasážích - zejména oslabení 3 na 5 - jsem byl spokojený. Zatím máme málo tréninků a postupně věřím, že se budeme postupně zlepšovat a naše výkony budou o hodně lepší. Dorost Ústí pasuji na kandidáta na postup do extraligy a pro nás je dobře, že jste s tak kvalitním soupeřem mohli odehrát přípravný zápas, aby kluci věděli, že mají ještě hodně co dohánět.

Jaroslav Linet (HC Slovan Ústí nad Labem): Měli jsme velmi dobrý vstup do zápasu, z prvních dvou střel jsme dali dva góly. Pak přišlo polevení, soupeř přitvrdil, my jsme na to nedokázali reagovat. Nicméně první třetinu jsme vyhráli 4:1, ale naprostá spokojenost nebyla. Ve druhé třetině jsme hráli velmi dobře dozadu, soupeře jsme nepustili ke střelám. Bohužel ale máme problémy se střílením gólů. Produktivita je slabá, musíme na ní zapracovat. Není možné dát ze třiceti střel dva góly a zahodit tři čtyři sólové nájezdy během třetiny. Ve třetí třetině jsme pokračovali v nastaveném tempu, nicméně ve hře chyběl už klid. Zápas se dohrál v poklidném tempu bez zbytečných emocí. Jsme rádi za vítězství a doufám, že v tomto trendu budeme pokračovat.
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Z9: Ústí zdolalo i Louny, Šafařovský vstřelil pět branek

Louny - Ústečtí hokejisté deváté třídy dokázali vyhrát i druhý zápas. V Lounech se radovali z... Celý článek

Z9: Ústí bez inkasované branky zdolalo Litoměřice

Ú s t í n/L. - Deváťáci dokázali v prvním zápase nové sezony vyhrát v derby nad Litoměřicemi 7:0.... Celý článek

Z7: Vysoká domácí prohra s HC Děčín

Ú s t í n/L. - Ve třetím kole narazil ústecký tým na soupeře z Děčína, o žádné vyrovnané bitvě... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv