Ústí nad Labem - Ústecký Dorost v dalším zápase soutěže nestačil na soupeře z Bíliny. Po dvou třetinách platil vyrovnaný stav 1:1. Ve třetí třetině se však hostující celek třikrát prosadil. Jedinou branku Slovanu vstřelil Chlapec.
so 12. 10. 2019
HC Draci Bílina
1:4 1:0, 0:1, 0:3

Branky a nahrávky: 2. Chlapec (Bár, Nedoma) - 22. Klobouček (Beran), 55. Klobouček, 56. Gimmler (Svoboda), 57. Ivanov (Beran). Rozhodčí: Luczków - Bublová, Kába. Vyloučení: 6:9 navíc Kušej (UNL) 10 (NESP), Macek (UNL) 10 (VRAZ), Průša (UNL) 10 (ZHK), Bartoň (UNL) TS (POD). Využití: 1:0. Diváci: 83.

Ústecký Slovan s.r.o.: Müller - Tomšík, Kuchler, Vytejček, Bartoň, Chlapec - Hurný, Mareček, Bár, Nedoma, Koval, Prchal, Morvay, Kušej, Macek, Průša

HC Draci Bílina: Kohn - Býna, Lifka, Tykal, Hušák, Dobek - Novotný, Svoboda, Socháň, Vozár, Beran, Gimmler, Ivanov, Klobouček