Chance Liga: LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem 23. 1. 2021 od 17:00 hod. Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma
Dorost: Slovan otočil derby z 0:3, nakonec vyhrál 7:4
13.10.2020 | Jan Prošek

Dorost: Slovan otočil derby z 0:3, nakonec vyhrál 7:4

Litoměřice - Ústecký dorost odehrál další utkání soutěže. V Litoměřicích měl zápas špatně rozehraný, prohrával 0:3. Díky povedené třetí třetině, kterou Slovan vyhrál 4:0, dokázal utkání vyhrát 7:4. Čtyřmi góly se na výhře podílel Matyáš Čaloun.

Kalich arena
8. kolo
sobota 10. 10. 2020, 17:00 h
4:7
(2:0, 2:3, 0:4)
 

Branky a nahrávky: 1. Hartman (Novotný), 16. Bořil (Gregor), 22. Čech (Vait), 34. Šnajdr - 32. Čaloun (Bartoň, Huja), 34. Kincl (Dobner, Mareš), 36. Čaloun (Kincl, Dobner), 45. Dobner (Čaloun, Kincl), 47. Čaloun (Kincl, Dobner), 48. Čaloun (Huja, Dobner), 59. Kincl (Dobner). Rozhodčí: Kába - Mašek, Štěpánovský. Vyloučení: 5:0. Využití: 0:1. Diváci: 0. Střely na branku: 24:67.

Litoměřice: Kühn -Hartman, Vait, Bořil, Bouša, Götzl, Drahorád, Zahálka - Stejskal, Novotný, Ficaj, Gregor, Čech, Nezbeda, Klaus, Barva, Chrudimský - Šnajdr, Hartmann. Trenér: Pavel Zuziak.

Ústí nad Labem: Vavřena - Huja, Růžička, Kuchler, Vytejček, Bartoň, Mareš, Bebelák - Hurný, Dobner, Mareček, Česnohlídek, Vondráček, Hašlar, Čaloun, Stojka, Filip, Kincl. Trenéři: Jan Čaloun, Martin Štěpánek.

 Ohlasy trenérů

Pavel Zuziak (HC Stadion Litoměřice): Do utkání jsme vstoupili lépe než soupeř a až do stavu 3:0 jsme byli lepším týmem. Bohužel, pak došlo k určitému uspokojení z naší hry a soupeř začal lépe bruslit. Vyhrával osobní souboji a postupně začal diktovat tempo hry, na které jsme nedokázali zareagovat, a proto jsme tak dobře rozehrané utkání ztratili.

Jan Čaloun (HC Slovan Ústí nad Labem): Utkání hodnotím kladně, derby jsme zvládli i přes špatný začátek, prohrávali jsme 0:3. Po malém průvanu v šatně před druhou třetinou se náš výkon zvednul, trošku jsme zredukovali sestavu. Myslím si, že to kluci odmakali na maximum. Velké absolutorium jim patří za vítězství. Zároveň nás mrzí, že se na čtrnáct dní odmlčí hokejové tréninky a zápasy. Já osobně s tím nesouhlasím, ale musíme se s tím poprat a připravit mužstvo na další část sezóny. Doufám, že se po čtrnácti dnech vrátíme do tréninkového a zápasového tempa.
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

PREVIEW: Další utkání sehraje Slovan proti Jestřábům z Prostějova

Ú s t í n/L. – V rámci třiadvacátého kola Chance ligy zajíždí ústecký celek na led Prostějova.... Celý článek

Byl jsem dost nervózní, říká Kale Costa

Ú s t í n/L. - Svůj debut za ústecké áčko si odbyl australský útočník Kale Costa, kterého před lety... Celý článek

Slovan vybojoval na domácím ledě důležitou výhru proti Frýdku

Ú s t í n/L. - V rámci 22. kola se Slovan utkal na domácím ledě s Frýdkem-Místkem. Utkání začalo... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv