Ústí nad Labem - První domácí přípravný zápas odehrál dorostenci Slovanu. Na svém ledě přivítali extraligovou Hvězdu Praha. Hokejisté z hlavního města vyhráli 8:1. Jedinou branku Ústí vstřelil v závěru zápasu Kincl.
st 12. 8. 2020, ZS Ústí n. L.
HC Hvězda Praha
1:8 0:2, 0:4, 1:2

Branky a nahrávky: 56. Kincl (Česnohlídek, Dobner) - 11. Helikar (Hron, Pírs), 17. Lizatovič (Švadlák), 25. Helikar (Hron), 31. Spěváček (Srb), 37. Spěváček (Srb, Hron), 37. Typolt (Spěváček, Srb), 50. Švadlák (Janoušek, Lizatovič), 59. Mrázek (Typolt). Rozhodčí: Novák - Grunt, Drnec. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:2. Diváci: 30. Střely na branku: 20:50.

Ústecký Slovan s.r.o.: Tuček - Bartoň, Bebelák, Čaloun, Huja, Kuchler, Mareš, Kincl, Dobner, Hurný, Vondráček, Růžička, Česnohlídek, Filip, Hašlar, Mareček, Stojka. Trenéři: Jan Čaloun, Martin Štěpánek.

HC Hvězda Praha: Přikryl (31. Zavoral) - Richtr, Mrázek, Lizatovič, Kubata, Kratochvíl, Janoušek, Hron, Bartheldy, Helikar, Ivanovič, Nedvěd, Niederhafner, Pírs, Schönauer, Spěváček, Srb, Švadlák, Typolt, Václavek, Zwahlen. Trenér: Josef Reigl.

Jan Čaloun (HC Slovan Ústí nad Labem): Dneska byl velký rozdíl mezi týmy. Střetli jsme se extraligovým týmem Hvězda Praha. Bylo znát, že hráči Hvězdy jsou technicky lépe vybavení. Hokejově nás přehrávali, nicméně naši kluci se snažili. Myslím si, že to nevypustili, ale hokejovost byla na straně Hvězdy.

Josef Reigl (HC Hvězda Praha): Do Ústí jsme přijeli se čtyřmi kompletními pětkami. První třetina byla z naší strany poněkud vlažnější. Hráli jsme dvě přesilovky pět na tři a pět na čtyři. Ve druhé třetině jsme kluky upozornili na to, že by měli zvýšit tempo. Druhou třetinu jsme vyhráli 4:0, což byl náš cíl. Ve třetí třetině jsme poněkud přestali bruslit, hra se vyrovnala. Musím pochválit Ústí, hrálo obětavě, hodně střel nám zblokovalo. Hrálo s námi důstojnou hru.