CHA přát. HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 7:4 | ELJ přát.: HC Hvězda Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 23. 8. 2019 od 16 hod.
Až nájezdy musely rozhodnout v pondělním zápase mladšího dorostu
17.11.2014 | Tereza Košťálová
Autor fotografie: Sporty Ústí

Až nájezdy musely rozhodnout v pondělním zápase mladšího dorostu

Ústí nad Labem - Na státní svátek si mladší dorostenci rozhodně neodpočinuli. Na sever Čech se totiž vydala Kobra Praha, která přijela odehrát 14. kolo ELIOD ligy mladšího dorostu. O konečném výsledku musely rozhodovat až nájezdy, které lépe zvládli ústečtí hokejisté a získali další tři body do tabulky.

Zimní stadion Ústí nad Labem
14.
pondělí 17. 11. 2014, 14:30 h
5:4sn
(1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)
 

Branky a nahrávky: 2. Horyna (Harkabus), 29. Batryn (Veselý, Gottfried), 47. Dörner (Harkabus, Štochl), 54. Veselý (Stuchlý, Horyna), rozhodující nájezd Štochl - 15. Pavel, 24. Karoch, 28. Havlín (Pavel), 53. Karoch. Rozhodčí: Folk – Beneš, Ptáček. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 191. Střely na branku: 47:26 (15:10, 12:8, 17:5 – 3:3). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4 - 5:4. Nejlepší hráči: Matěj Harkubus (0+2) - David Šálek (0+0).

Ústí nad Labem: J. Volke – Štochl, Chmela, M. Štěpánek ml., Stuchlý, Vidlička – Dörner, T. Čermák, M. Veselý – Harkabus, Gottfried, Batryn – Tipán, Patera ml., Šindelář. Trenéři: Jan Čaloun, Jiří Sochor.

Kobra: M. Altrichter – Karoch, Kratochvíl, D. Vávra, Pěnkava, Havlín, M. Hruška – Lukáš, Limanovský, Pavel – Šálek, Kněžek, Káninský – Rosenbaum, Drokin. Trenéři: Petr Hrbek, Petr Hána.

Komentář

Od začátku zápasu byla vidět značná síla ústeckých hokejistů. Potvrdil to ve druhé minutě Tomáš Horyna, který překonal brankáře Kobry Praha. První část se poté odehrávala v celkem poklidném tempu až do patnácté minuty, kdy na branku domácích zaútočil Ondřej Pavel, jenž čistě poslal puk do svatyně Slovanu. První třetina skončila za stavu 1:1.

Druhé dějství ovládli spíše pražští mladší dorostenci, když nejprve Marek Karoch poslal kotouč za záda Jakuba Volkeho ve čtyřiadvacáté minutě. Ve skórování ho následoval Ondřej Havlín. Ten zaparkoval puk do branky v minutě dvacáté osmé. Dmytro Batryn ale nenechal Kobru se moc dlouho radovat. Jejich radost z dvoubrankového vedení vydržela pouhou minutu a Dmytro Batryn se dokázal prezentovat gólem.

Třetí dvacetiminutovka byla vyrovnávající. Nejprve ve čtyřicáté sedmé minutě vyrovnal na skóre 3:3 Sebastian Dörner. Následně se začali trochu předčasně radovat hokejisté z Prahy, když o šest minut později opět Marek Karoch svojí střelu proměnil ve šťastnou a stav se zvýšil na 3:4. Ovšem Marek Veselý nenechal ani Kobru vydýchat a hned ji hnal do obrany, což se mu vydařilo o minutu později, kdy se perfektní střelou trefil do sítě branky.

Třetí část skončila vyrovnaná se skóre na kostce 4:4 a o výsledku musely rozhodnout samostatné nájezdy. Jakubovi Štochlovi se podařilo dělovkou prostřelit Martina Altrichtera, čímž rozhodnul o konečném stavu 5:4.

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni za Slovan Ústí nad Labem Matěj Harkubus (0+2), za Kobru Praha David Šálek (0+0).

 Ohlasy trenérů

Ohlasy trenérů nejsou k dispozici.
Související články
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Slovan po urputném boji nakonec poráží Benátky

Ú s t í n/L. - Slovan poráží Benátky rozdílem tří branek, když dokázal svému soupeři odskočit ve... Celý článek

Petr Kmoch od druhé třetiny zamkl branku a pomohl tak k obratu

Ú s t í n/L. - Na juniorské hráče čekalo třetí domácí přípravné utkání. V těch předešlých to byla... Celý článek

Junioři Slovanu po famózním obratu porazili PZ Kladno

Ú s t í n/L. - Junioři Slovanu odehráli třetí přípravné utkání před sezonou. Potřetí doma a potřetí... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv