CHA Liga: HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Slovan Ústí nad Labem 6:2 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 15. 11. 2019 od 12:00 hod.
7. třída: výhra nad PZ Kladnem
24.10.2019 | Jan Prošek

Kladno - Ústecká sedmá třída dokázala porazit na ledě soupeře tým PZ Kladno. Utkání rozhodla už první třetina, kterou Slovan vyhrál 5:0, celkově se radoval z výhry 16:1.

8. kolo
neděle 20. 10. 2019, 10:00 h
1:16
(0:5, 0:7, 1:4)

Branky a nahrávky: 60. Sobota - 2. Kurnat (Konopásek), 8. Šafařovský (Smetana, Hendrych), 14. Pospíšil (Šafařovský, Hendrych), 15. Kváš (Šafařovský, Hendrych), 17. Kurnat (Závorka), 21. Pospíšil (Čaloun), 28. Závorka (Kurnat), 29. Šafařovský, 31. Smetana (Hendrych), 31. Čaloun (Hendrych), 34. Kurnar (Šustík, Závorka), 38. Smetana (Kurnat), 47. Šustík, 48. Čaloun, 52. Závorka (Pospíšil), 52. Kváš. Rozhodčí: Koželský, Řešátko. Vyloučení: 10:4. Využití: 0:5. V oslabení: 0:1. Diváci: 50.

PZ Kladno: Pospíšil - Bacílek, Sobota, Froněk, Hanáček, Kadrle, Pavlis, Valeš, Barták, Bušina, Philipp, Javůrek.

Ústí nad Labem: Karala - Smetana, Závorka, Konopásek, Vaněk - Hujová, Šafařovský, Šustík, Čaloun, Kurnat, Hendrych, Pospšil, Kváš