7. třída: Sedmáci nestačili na Litvínov
14.10.2020 | Daniel Tichý

Ú s t í n/L. - V posledním zápase před nucenou pauzou, se naše sedmá třída utkala na zimním stadionu Ivana Hlinky proti domácímu Litvínovu. Slovan po dvou třetinách prohrával už 2:9, ve třetí třetině dotahovali a stáhli náskok na rozdíl pouhých dvou branek, ale víc se jim už nepovedlo.

ZS Litvínov
6.
neděle 4. 10. 2020, 13:00 h
9:7
(5:1, 4:1, 0:5 , 9:7)

Branky a nahrávky:2. Pecka, 5. Hodek, 7. Danihelka (Petružálek), 11. Spálenka (Janouch), 20. Vladař (Petružálek), 24. Hodek (Danihelka), 33. Danihelka (Petružálek, Hranáč), 33. Hodek (Danihelka, Pecka), 34. Mentlík (Balej) - 3. Kváš (Šafařovský), 23. Kváš (Zikmund), 41. Kváš (Šafařovský), 48. Šafařovský, 54. Kváš (Goschala), 54. Weiss (Kváš), 56. Šafařovský. Rozhodčí:Martin Klika, Martin Maštalířský. Vyloučení:10:2. Využití:0:0. V oslabení:1:0. Diváci:70. Průběh utkání:1:1, 5:1, 9:7.

Litvínov: Bartko (Sklenička) - Hranáč, Balej, Mentlík, Spálenka, Příhoda (C) - Komůrka, Pecka, Petružálek, Hodek, Janouch, Danihelka, Vladař, Havriljak, Bomberovič, Viedemann.

Ústí nad Labem: Pilný - Šilhavý, Zikmund, Šafařovský, Šorf, Pavlík - Horyna, Kváš (A), Rulák, Smetana, Císařovský (A), Čaloun (C), Pavlas, Goschala, Weiss, Hanusch.