Žďár n/S. - V rámci 33. kola vyjeli ústečtí junioři na led Žďáru nad Sázavou a nezačali vůbec dobře, soupeř se dostal do vedení hned v první minutě. Po dvou třetinách vedli domácí již o tři branky. Ani vstup do posledního dějství Slovanu nevyšel, když opět inkasoval v první minutě. Naději dal Ústí Šešina svým snížením, Žďár si ovšem zbytek utkání pohlídal a přidal další dvě branky. Devět vteřin před koncem ještě stihl vsítit branku Čermák, nic to ale nezměnilo na výhře domácích 6:2.
ne 19. 1. 2020, ZS Žďár n/S
SKLH Ždár nad Sázavou
6:2 2:0, 1:0, 3:2

Branky a nahrávky: 1. Brůžek (Šerejch, Čermák), 7. Malenovský (Hassani, Štola), 25. Malenovský (Kubica), 41. Malenovský (Štola, Winkler), 56. Hassani, 59. Štola (Hassani) – 54. Šešina (Harkabus, Janoušek), 60. Čermák (Harkabus, Šindelář). Rozhodčí: Marek – Zídek, Berger. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 36. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1, 6:2.

SKLH Ždár nad Sázavou: Krejčí – Prokop, Čermák, Doležal, Brož, Winkler, Kubica – Malenovský (C), Pachl (A), Jindra, Hassani, Bednář, Štola, Šerejch, Brůžek

Ústecký Slovan s.r.o.: Svoboda – Šešina, Stuchlý (A), Jarábek, Gottfried, Polata, Štěpánek – Harkabus (C), Janoušek (A), Průša, Šindelář, Brandner, Kušej, Čermák