Chrudim - Junioři Slovanu odehráli na východě Čech 13. kolo REDSTONE extraligy. Soupeřem jim byla poslední Chrudim. Naši mladíci vedli již o tři branky, ale o výhru přišli v poslední minutě základní hrací doby a nakonec padli v následných samostatných nájezdech. Ač si vezou domů pouze bod, stále jsou v čele západní části extraligové tabulky.
pá 25. 10. 2019, ZS Chrudim
HC Chrudim
5:4sn 0:3, 3:1, 1:0 - 0:0

Branky a nahrávky: 29. Langr (Formánek, Heligr), 35. Hledík (Prýl), 36. Hledík (Obr), 60. Hledík (Obr), rozh. náj. Prýl – 4. Brandner (Šindelář), 12. Tot, 14. Brandner (Gottfried, Šindelář), 38. Šešina (Macel). Rozhodčí: Vepřovský – Kolář, Jiruška. Vyloučení: 9:7, navíc Adam Prýl (CHR) - 5 + 25 minut za nesportovní chování. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 58. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4, 5:4 sn.

HC Chrudim: Dosoudil – Tomin, Obr, Heligr, Pejzl, Hybeš, Votava, Prýl – Hykl, Hebek, Hledík, Formánek, Cimburek, Felcman, Hrdlička, Kmoníček, Langr (C)

Ústecký Slovan s.r.o.: Volke (20. Kmoch) – Šešina, Stuchlý, Jarábek, Gottfried, Polata, Štěpánek, Macel, Hampl, Matloch, Šindelář, Brandner, Kušej, Janoušek (C), Tot, Čermák