Ú s t í n/L. - v rámci druhého kola odehrála šestá třída Slovanu utkání na domácím ledě proti celku Loun. Po prvních dvou vyrovnaných třetinách přišla třetina třetí kde Slovan inkasoval deset branek a to rozhodlo o konečném výsledku utkání.
so 19. 9. 2020, ZS Ústí n. L.
HC Slovan Louny
4:13 0:2, 2:1, 2:10

Branky a nahrávky: 29. Maršálek (Loukota), 39. Zikmund, 46. Šedý (Hečko, Zuna), 56. Zuna (Šedý) - 8. Jenček (Koukal, Zörner), 16. Krejčík, 35. Kocián (Koukal), 42. Michal (Mašek), 42. Zörner (Koukal, Grunt), 45. Krejčík (Michal, Kanta), 45. Grunt, 49. Grunt, 52. Kanta (Krejčík), 54. Koukal (Zörner), 56. Kanta (Michal), 56. Krejčík, 57. Koukal (Zörner, Grunt). Rozhodčí: Pavel Zítka, Matyáš Grunt. Vyloučení: 10:6. Využití: 0:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 41. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:7, 3:7, 3:10, 4:10, 4:13.

Ústecký Slovan s.r.o.: Hauzner - Maršálek, Loukota, Pavlas, Zikmund, Hůlka, Klikar - Nademlejnský, Huja, Krinert, Dvořák, Zuna, Hečko, Patrmanová, Kapusta, Šedý

HC Slovan Louny: Zíval - Sázavský, Jenček, Rabas, Mašek, Kocián, Morávek - Grunt, Koukal, Michal, Oberst, Kanta, Krejčík, Janeček, Zörner