Chance Liga: Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem 9:2 | Hokejka TV: Pro všechny permanentkáře zdarma | HSM 2021: Článek zde
5. třída: Nepovedená první třetina a prohra s Louny
25.01.2020 | Jan Prošek

Louny - Žáci ústecké páté třídy v prvním zápase v roce 2020 nestačili na Louny. Na ledě soupeře po první třetině prohrávali 0:3, ve třetí třetině snížil Růžička. Ústí prohrálo 1:3.

14. kolo
sobota 4. 1. 2020, 09:00 h
3:1
(3:0, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 1. Grunt (Slavíček), 17. Michal, 20. Kocián (Koukal) – 50. Růžička. Rozhodčí: Beran, Kafka. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. Diváci: 40.

Slovan Louny: Zíval - Sázavský, Michal, Jenček, Rabas, Mašek, Kocián - Koukal, Slavíček, Oberst, Kanta, Krejčík, Janeček, Morávek, Zörner, Grunt

Ústí nad Labem: Hauzner - Loukota, Huja, Pavlas, Hůlka, Dvořák, Růžička, Plachý - Výborný, Zikmund, Krinert, Zuna, Hečko, Patrmanová, Kalabiška, Šedý