CHA Liga: HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Slovan Ústí nad Labem 6:2 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 15. 11. 2019 od 12:00 hod.
Mladší dorost prohrál v Písku, inkasoval sedm branek
28.11.2013 | Jan Prošek

Písek - Lvíčata cestovala v rámci 17. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu do Písku. Ústeckému týmu se zápas nepovedl. Po první třetině prohrával 0:3. Trenéři se rozhodli pro změnu brankářů, což však nepomohlo. Slovan nakonec padl 0:7.

17. kolo
čtvrtek 28. 11. 2013
7:0
(3:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 8. Kozák (Tejko), 17. Strnad (Šergl), 20. Šergl (Strnad), 31. Strnad (Šergl), 33. Váňa (Schwamberger), 46. Váňa (Linhart), 47. Linhart (Šergl). Rozhodčí: Šperl - Oudes, Mitáš. Vyloučení: 5:8, navíc Kozák (PIS) [TS] - Magasanik (UNL) 10 [NESP], Vaněk (UNL) 10 [NESP], Havlík (UNL) OK [NESP], Šlechta (vedoucí týmu UNL) OK [NESP]. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 35. Střely na branku: 53:28. Průběh utkání: 7:0.

Písek: Hauser – Kozák, Linhart, Rákosník Robin, Rákosník Roman, Novotný, Řehoř, Kopenec, Hora – Pecka, Šergl, Strnad, Marek, Kánik, Váňa, Schwamberg, Hakl, Tejko, Matiášek, Dochoň

Ústí nad Labem: Havlík Š., od 21. Dobiáš – Havlík D., Vandas, Moucha, Holý T., Opočenský, Horčička, Štěpánek – Zich, Vaněk, Magasanik, Leitner, Vico, Brňák, Bejček, Osmani, Spálenka, Veselý