CHA Liga: HC RT TORAX Poruba 2011 - HC Slovan Ústí nad Labem 6:2 | ELJ: HC Kobra Praha - HC Slovan Ústí nad Labem 15. 11. 2019 od 12:00 hod.
Mladší dorost v předehrávce padl na Kladně
03.10.2013 | Jan Prošek

Kladno - Mladší dorostenci v předehrávce 7. kola cestovali na Kladno, kde se utkali s tamními Rytíři. První branku vstřelili hosté, Magasanik po pěti minutách vyrovnal. Lvíčata se snažila, ale více branek nevstřelila. Soupeř se prosadil celkem třikrát, a tak Ústí prohrálo 1:3.

7. kolo
čtvrtek 3. 10. 2013
3:1
(1:1, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 3. Vyšín (Smrž, Hrobík), 42. Kubík (Kalaj, Hrobík), 56. Mrkvička (Vyšín) - 8. Magasanik (Vaněk, Havlík D.). Rozhodčí: Čáp, Formánek, Fiala. Vyloučení: 6:4. Využití: 2:1. Diváci: 50. Střely na branku: 44:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

Kladno: Stahl - Smrž, Kubín, Kiml, Kryll, Malý, Zelinger, Vyšín, Sagan, Hrobík, Svoboda, Mrkvička, Haspeklo, Kalaj, Pospíšil, Kubík, Dostál

Ústí nad Labem: Dobiáš - Holý T., Vytejček, Moucha, Horčička, Havlík D., Opočenský, Vandas, Dörner, Vaněk, Bejček, Osmani, Vico, Leitner, Zich, Magasanik, Veselý, Brňák