Chance Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3

Chance Liga 2018/2019

KoloDenDatumDomácíHostéČas/skóreTřetiny/stadion
1. sobota 8.9.2018 Ústí nad Labem Třebíč 3:4sn
(2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
2. pondělí 10.9.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 6:1
(1:0, 4:1, 1:0)
4. sobota 15.9.2018 Poruba Ústí nad Labem 7:3
(1:2, 4:0, 2:1)
5. pondělí 17.9.2018 Ústí nad Labem VHK Vsetín 7:3
(3:0, 3:2, 1:1)
3. úterý 18.9.2018 Ústí nad Labem Frýdek-Místek 1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
6. sobota 22.9.2018 Benátky n. J. Ústí nad Labem 2:7
(2:2, 0:3, 0:2)
7. pondělí 24.9.2018 Ústí nad Labem Jihlava 3:4sn
(1:1, 1:0, 1:2 - 0:0)
8. středa 26.9.2018 Slavia Ústí nad Labem 2:1
(0:0, 2:1, 0:0)
9. sobota 29.9.2018 Ústí nad Labem Přerov 2:3
(0:1, 0:1, 2:1)
10. středa 3.10.2018 České Budějovice Ústí nad Labem 4:2
(2:0, 0:0, 2:2)
11. sobota 6.10.2018 Ústí nad Labem Prostějov 4:5
(1:2, 2:2, 1:1)
12. středa 10.10.2018 Kadaň Ústí nad Labem 2:1
(0:1, 0:0, 2:0)
13. sobota 13.10.2018 Ústí nad Labem Kladno 4:8
(0:2, 2:4, 2:2)
14. pondělí 15.10.2018 Havířov Ústí nad Labem 6:3
(0:2, 3:0, 3:1)
16. sobota 20.10.2018 Třebíč Ústí nad Labem 17:30 h
(Mann+Hummel Arena)
17. pondělí 22.10.2018 Ústí nad Labem Litoměřice 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
19. sobota 27.10.2018 Ústí nad Labem Poruba 16:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
18. úterý 30.10.2018 Frýdek-Místek Ústí nad Labem 17:00 h
(Hala Polárka)
20. středa 31.10.2018 VHK Vsetín Ústí nad Labem 17:30 h
(Na Lapači)
21. pátek 2.11.2018 Ústí nad Labem Benátky n. J. 16:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
22. pondělí 12.11.2018 Jihlava Ústí nad Labem 17:30 h
(Horácký ZS Jihlava)
23. středa 14.11.2018 Ústí nad Labem Slavia 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
24. sobota 17.11.2018 Přerov Ústí nad Labem 17:00 h
(Meo Aréna)
25. pondělí 19.11.2018 Ústí nad Labem České Budějovice 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
26. středa 21.11.2018 Prostějov Ústí nad Labem 18:00 h
(ZS Prostějov)
27. sobota 24.11.2018 Ústí nad Labem Kadaň 16:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
28. pondělí 26.11.2018 Kladno Ústí nad Labem 18:00 h
(ČEZ stadion Kladno)
29. středa 28.11.2018 Ústí nad Labem Havířov 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
30. středa 5.12.2018 Ústí nad Labem Třebíč 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
32. sobota 8.12.2018 Litoměřice Ústí nad Labem 17:00 h
(ZS Litoměřice)
33. pondělí 10.12.2018 Ústí nad Labem Frýdek-Místek 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
34. středa 12.12.2018 Poruba Ústí nad Labem 18:00 h
(RT Torax Arena)
35. sobota 15.12.2018 Ústí nad Labem VHK Vsetín 16:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
36. pondělí 17.12.2018 Benátky n. J. Ústí nad Labem 17:30 h
(ZS Benátky n. J.)
37. středa 19.12.2018 Ústí nad Labem Jihlava 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
38. sobota 22.12.2018 Slavia Ústí nad Labem 15:00 h
(ZS Eden)
39. čtvrtek 27.12.2018 Ústí nad Labem Přerov 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
40. sobota 29.12.2018 České Budějovice Ústí nad Labem 17:00 h
(Budvar aréna)
41. čtvrtek 3.1.2019 Ústí nad Labem Prostějov 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
42. sobota 5.1.2019 Kadaň Ústí nad Labem 17:00 h
(ZS Kadaň)
43. pondělí 7.1.2019 Ústí nad Labem Kladno 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
44. středa 9.1.2019 Havířov Ústí nad Labem 18:00 h
(Gascontrol Aréna)
46. pondělí 14.1.2019 Třebíč Ústí nad Labem 17:30 h
(Mann+Hummel Arena)
47. středa 16.1.2019 Ústí nad Labem Litoměřice 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
48. sobota 19.1.2019 Frýdek-Místek Ústí nad Labem 17:00 h
(Hala Polárka)
49. středa 23.1.2019 Ústí nad Labem Poruba 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
50. sobota 26.1.2019 VHK Vsetín Ústí nad Labem 17:30 h
(Na Lapači)
51. pondělí 28.1.2019 Ústí nad Labem Benátky n. J. 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
52. středa 30.1.2019 Jihlava Ústí nad Labem 17:30 h
(Horácký ZS Jihlava)
53. sobota 2.2.2019 Ústí nad Labem Slavia 16:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
54. pondělí 11.2.2019 Přerov Ústí nad Labem 18:00 h
(Meo Aréna)
55. středa 13.2.2019 Ústí nad Labem České Budějovice 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
56. sobota 16.2.2019 Prostějov Ústí nad Labem 17:00 h
(ZS Prostějov)
57. pondělí 18.2.2019 Ústí nad Labem Kadaň 18:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
58. středa 20.2.2019 Kladno Ústí nad Labem 18:00 h
(ČEZ stadion Kladno)
59. sobota 23.2.2019 Ústí nad Labem Havířov 16:00 h
(ZS Ústí nad Labem)
Zápasy
  1. Přípravná utkání
  2. Mistrovská utkání
  3. Výsledkový servis
  4. Tabulka
Sezóny
  1. WSM liga 2017/18
  2. Příprava na sezonu 2017/18
  3. WSM liga 2016/17
  4. Příprava na sezonu 2016/17
  5. WSM liga 2015/16
  6. Příprava na sezonu 2015/16
  7. 1.liga 2014/15
  8. Příprava na sezonu 2014/15
  9. 1.liga 2013/14
  10. Příprava na sezonu 2013/14
  11. 1.liga 2012/13
  12. Příprava na sezonu 2012/13
  13. 1.liga 2011/12
  14. Příprava na sezonu 2011/12
  15. 1.liga 2010/11
  16. Příprava na sezonu 2010/11
  17. 1.liga 2009/10
  18. Příprava na sezonu 2009/10
  19. 1.liga 2008/09
  20. Příprava na sezonu 2008/09
  21. O2 extraliga 2007/08
  22. Příprava na sezonu 2007/08
  23. 1.liga 2006/07
  24. Příprava na sezonu 2006/07
  25. 1.liga 2005/06
  26. Příprava na sezonu 2005/06
  27. 1.liga 2004/05
  28. Příprava na sezonu 2004/05
  29. 1.liga 2003/04
V tento den před lety

 
Aktuálně na webu

Dorost přestřílel a porazil Kralupy

Kralupy nad Vltavou - Ústečtí dorostenci v rámci šestého kola odehráli zápas na ledě Kralup. Slovan... Celý článek

Máme dobré mužstvo, věří Jiří Severa

Ačkoli se Slovanu momentálně příliš nedaří, útočník Jiří Severa nehází flintu do žita. Věří, že... Celý článek

Novým asistentem Slovanu M.Štěpánek

Ú s t í n/L. - Novým asistentem Tomáše Mareše byl dnes jmenován Martin Štěpánek. Ústecký odchovanec... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv