Mládež - Dorost

Dorost: Jsme dobrá parta a hrajeme kvalitní hokej, říkají Matěj Pengl s Markem Hudcem

Ústí nad Labem - Ústečtí dorostenci za sebou mají dvanáct odehraných kol. Do letošní sezóny ligy dorostu naskočili výhrou na ledě Třemošné. Zatím se nachází na 6. místě v tabulce se třinácti získanými body. Po posledním domácím zápase jsme vyzpovídali druhého nejproduktivnějšího hráče týmu Matěje Pengla s kapitánem Markem Hudcem. V rozhovoru nám prozradili, jak hodnotí dosavadní průběh sezóny, jakou mají partu a jaké mají týmové cíle.

Dorost Slovanu přivítal na turnaji tým Ukrajiny

V termínu 8-9.4. se na zimním stadionu v Ústí nad Labem konal turnaj dorostu ročníků 2006-2007, kterého se kromě domácího celku zúčastnily týmy Piráti Chomutov, ESC Dresden, Mostečtí Lvi a hráči z Ukrajiny. Turnaj vzešel ze spolupráce s týmem Pirátů Chomutov, kteří nyní pomáhají hráčům z oblasti postižené válkou a o tyto hráče se ve svém klubu starají po všech stránkách. V turnaji byla viděna vyrovnaná utkání, ale přeci jen o kousek byli lepší hráči Pirátů Chomutov, kteří si odvezli 1. místo. Jsme velmi rádi, že se turnaj hráčům a trenérům líbil a že i Slovan se mohl podílet alespoň na částečném zlepšení nálady mladých hráčů z Ukrajiny. Zároveň bych chtěl poděkovat partnerovi turnaje firmě AZ Sanace, sdělil redakci šéftrenér mládeže Michal Kváš.

Ústecký dorost sehrál přátelské utkání s ESC Dresden

Budoucí dorost ročníku 2006 a mladší (U17) sehrál přátelské utkání s německým týmem ESC Dresden. Po vyrovnaném průběhu ústečtí dorostenci rozhodli utkání v prodloužení v poměru 4:3. Před tímto utkáním se uskutečnil společný trénink ročníků 2005 s hráči ESC Dresden pod vedením trenérů Jana Čalouna za HC Slovan a Michala Hložka za ESC Dresden. "Jsme rádi, že jsme mohli porovnat síly se soupeřem z Německa. Naši hráči k utkání přistoupili velmi zodpovědně a předvedli kvalitní a bojovný výkon. Tento budoucí tým dorostu se budeme snažit vhodně doplnit, aby byl konkurenceschopný v 1. lize dorostu v příští sezóně", uvedl Michal Kváš.

Dorost: Slovan porazil v derby Děčín

Děčín - Severočeské derby s jasným průběhem. Tak by se dal popsat zápas mezi dorostem Děčína a Ústí nad Labem. Slovan na ledě soupeře dominoval a vyhrál zaslouženě 9:3.

Dorost: Čaloun hattrickem řídil výhru nad Mostem

Ú s t í n/L. - Hokejisté Ústí nad Labem vyhráli další domácí zápas. V severočeském derby dokázali porazit Most vysoko 8:2. Hattrickem se na tom podílel Matyáš Čaloun. Ke třem brankám navíc přidal ještě jednu asistenci.

Dorost: Čalounova branka rozhodla o výhře nad Sokolovem

Sokolov - Dramatický zápas hokejisté Dorostu Slovanu zvládli. Na ledě soupeře dokázali vyhrát 5:4. Rozhodující branku vstřelil ve 46. minutě po individuální akci Matyáš Čaloun. Slovan se radoval ze zisku tří bodů do tabulky.

Dorost: Slovan nestačil na Slaný, inkasoval šest branek

Ú s t í n/L. - Čtyři inkasované branky ve třetí třetině stály hokejisty Slovanu dobrý výsledek v zápase proti Slanému. Domácí Ústí vedlo po čtyřiceti minutách nad soupeřem 3:2, ale vedení neudrželo a prohrálo 4:6.

Dorost: Ústí vstřelilo týmu Wolves hned 10 gólů

Plzeň - Povedený zápas mají za sebou dorostenci Ústí nad Labem. V Plzni se utkali s týmem Wolves, který celkem snadno dokázali porazit. Soupeři nasázeli deset branek a na konci utkání se radovali z výhry 10:1.

Hlavní partneři

Významní partneři

Partneři mládeže