HSM 2018: Podrobné informace k soustředění Akce sezóny: 2017/2018

Výsledkový servis

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB HAV JIH KAD KLA LTM MST PRE PRO SLA SUM TRE UNL
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 st 17.2.2016 Č.Budějovice Benátky n/J 1:4
52 st 17.2.2016 Havířov Jihlava 1:5
52 st 17.2.2016 Kladno Prostějov 8:7
52 st 17.2.2016 Přerov Slavia 3:4
52 st 17.2.2016 Ústí n/L Třebíč 1:0
52 st 17.2.2016 Šumperk Kadaň 3:0
52 st 17.2.2016 Litoměřice Most 3:2sn
 
47 po 15.2.2016 Prostějov Havířov 3:1
 
51 so 13.2.2016 Slavia Šumperk 4:3
51 so 13.2.2016 Benátky n/J Kladno 3:2sn
51 so 13.2.2016 Kadaň Ústí n/L 4:6
51 so 13.2.2016 Prostějov Přerov 3:2
51 so 13.2.2016 Jihlava Č.Budějovice 4:2
51 so 13.2.2016 Most Havířov 4:7
51 so 13.2.2016 Třebíč Litoměřice 5:3
 
50 st 10.2.2016 Jihlava Most 1:3
50 st 10.2.2016 Č.Budějovice Kladno 6:2
50 st 10.2.2016 Havířov Třebíč 1:2
50 st 10.2.2016 Šumperk Prostějov 1:2p
50 st 10.2.2016 Litoměřice Kadaň 3:2sn
50 st 10.2.2016 Přerov Benátky n/J 5:3
50 st 10.2.2016 Ústí n/L Slavia 3:4sn
 
49 po 8.2.2016 Most Č.Budějovice 4:2
49 po 8.2.2016 Benátky n/J Šumperk 0:3
49 po 8.2.2016 Třebíč Jihlava 4:2
49 po 8.2.2016 Prostějov Ústí n/L 5:4p
49 po 8.2.2016 Kadaň Havířov 3:4
49 po 8.2.2016 Kladno Přerov 3:4p
49 po 8.2.2016 Slavia Litoměřice 5:4sn
 
48 so 6.2.2016 Ústí n/L Benátky n/J 4:0
48 so 6.2.2016 Litoměřice Prostějov 2:5
48 so 6.2.2016 Šumperk Kladno 3:5
48 so 6.2.2016 Havířov Slavia 3:0
48 so 6.2.2016 Most Třebíč 3:2
48 so 6.2.2016 Jihlava Kadaň 2:0
48 so 6.2.2016 Č.Budějovice Přerov 2:4
 
47 st 3.2.2016 Třebíč Č.Budějovice 4:5
47 st 3.2.2016 Benátky n/J Litoměřice 3:2sn
47 st 3.2.2016 Kadaň Most 1:5
47 st 3.2.2016 Kladno Ústí n/L 2:3p
47 st 3.2.2016 Slavia Jihlava 1:3
47 st 3.2.2016 Přerov Šumperk 3:2p
 
42 ne 31.1.2016 Most Přerov 1:4
 
46 so 30.1.2016 Č.Budějovice Šumperk 2:0
46 so 30.1.2016 Ústí n/L Přerov 2:3
46 so 30.1.2016 Litoměřice Kladno 3:1
46 so 30.1.2016 Havířov Benátky n/J 1:2sn
46 so 30.1.2016 Třebíč Kadaň 6:1
46 so 30.1.2016 Jihlava Prostějov 3:1
46 so 30.1.2016 Most Slavia 6:5sn
 
45 st 27.1.2016 Benátky n/J Jihlava 3:2
45 st 27.1.2016 Slavia Třebíč 4:2
45 st 27.1.2016 Prostějov Most 2:1
45 st 27.1.2016 Kladno Havířov 5:2
45 st 27.1.2016 Kadaň Č.Budějovice 3:4
45 st 27.1.2016 Šumperk Ústí n/L 3:4sn
45 st 27.1.2016 Přerov Litoměřice 3:4sn
 
44 po 25.1.2016 Č.Budějovice Ústí n/L 8:3
44 po 25.1.2016 Jihlava Kladno 2:4
44 po 25.1.2016 Most Benátky n/J 1:4
44 po 25.1.2016 Třebíč Prostějov 1:2
44 po 25.1.2016 Kadaň Slavia 3:4p
44 po 25.1.2016 Havířov Přerov 3:4p
44 po 25.1.2016 Litoměřice Šumperk 2:5
 
43 so 23.1.2016 Slavia Č.Budějovice 2:0
43 so 23.1.2016 Kladno Most 3:2
43 so 23.1.2016 Ústí n/L Litoměřice 3:1
43 so 23.1.2016 Benátky n/J Třebíč 4:1
43 so 23.1.2016 Prostějov Kadaň 3:5
43 so 23.1.2016 Havířov Šumperk 6:5
43 so 23.1.2016 Přerov Jihlava 2:4
 
42 st 20.1.2016 Třebíč Kladno 3:2
42 st 20.1.2016 Jihlava Šumperk 5:1
42 st 20.1.2016 Č.Budějovice Litoměřice 9:4
42 st 20.1.2016 Kadaň Benátky n/J 4:2
42 st 20.1.2016 Havířov Ústí n/L 4:3
42 st 20.1.2016 Slavia Prostějov 4:5
 
41 so 16.1.2016 Kladno Kadaň 6:1
41 so 16.1.2016 Benátky n/J Slavia 3:4
41 so 16.1.2016 Ústí n/L Jihlava 3:4
41 so 16.1.2016 Litoměřice Havířov 1:3
41 so 16.1.2016 Přerov Třebíč 4:2
41 so 16.1.2016 Šumperk Most 2:3p
41 so 16.1.2016 Prostějov Č.Budějovice 3:4sn
 
40 st 13.1.2016 Jihlava Litoměřice 0:1
40 st 13.1.2016 Most Ústí n/L 3:2sn
40 st 13.1.2016 Třebíč Šumperk 4:3sn
40 st 13.1.2016 Kadaň Přerov 3:4p
40 st 13.1.2016 Slavia Kladno 4:2
40 st 13.1.2016 Prostějov Benátky n/J 6:2
40 ne 10.1.2016 Č.Budějovice Havířov 4:2
 
39 so 9.1.2016 Slavia Přerov 4:3
39 so 9.1.2016 Benátky n/J Č.Budějovice 4:1
39 so 9.1.2016 Prostějov Kladno 3:4p
39 so 9.1.2016 Kadaň Šumperk 3:2p
39 so 9.1.2016 Most Litoměřice 1:4
39 so 9.1.2016 Třebíč Ústí n/L 3:1
39 so 9.1.2016 Jihlava Havířov 2:4
 
38 st 6.1.2016 Č.Budějovice Jihlava 3:2
38 st 6.1.2016 Havířov Most 4:1
38 st 6.1.2016 Kladno Benátky n/J 2:1
38 st 6.1.2016 Ústí n/L Kadaň 2:0
38 st 6.1.2016 Šumperk Slavia 1:4
38 st 6.1.2016 Přerov Prostějov 5:3
38 st 6.1.2016 Litoměřice Třebíč 4:3p
 
37 po 4.1.2016 Třebíč Havířov 1:4
37 po 4.1.2016 Kladno Č.Budějovice 3:0
37 po 4.1.2016 Slavia Ústí n/L 2:4
37 po 4.1.2016 Kadaň Litoměřice 3:0
37 po 4.1.2016 Přerov Benátky n/J 0:1
37 po 4.1.2016 Most Jihlava 3:2sn
37 po 4.1.2016 Prostějov Šumperk 3:4sn
 
36 st 30.12.2015 Č.Budějovice Most 8:2
36 st 30.12.2015 Jihlava Třebíč 3:2p
36 st 30.12.2015 Havířov Kadaň 4:0
36 st 30.12.2015 Šumperk Benátky n/J 2:1p
36 st 30.12.2015 Přerov Kladno 4:5
36 st 30.12.2015 Litoměřice Slavia 1:2
 
35 po 28.12.2015 Třebíč Most 0:5
35 po 28.12.2015 Slavia Havířov 1:4
35 po 28.12.2015 Prostějov Litoměřice 5:2
35 po 28.12.2015 Kladno Šumperk 6:2
35 po 28.12.2015 Přerov Č.Budějovice 5:3
35 po 28.12.2015 Kadaň Jihlava 3:2sn
 
34 út 22.12.2015 Č.Budějovice Třebíč 6:2
34 út 22.12.2015 Litoměřice Benátky n/J 1:3
34 út 22.12.2015 Ústí n/L Kladno 6:5
34 út 22.12.2015 Šumperk Přerov 1:2
 
35 so 19.12.2015 Benátky n/J Ústí n/L 4:6
 
34 pá 18.12.2015 Havířov Prostějov 0:2
34 st 16.12.2015 Jihlava Slavia 6:5sn
 
36 út 15.12.2015 Ústí n/L Prostějov 3:4
 
34 po 14.12.2015 Most Kadaň 3:4
 
33 so 12.12.2015 Slavia Most 4:1
33 so 12.12.2015 Kladno Litoměřice 4:7
33 so 12.12.2015 Benátky n/J Havířov 1:2
33 so 12.12.2015 Kadaň Třebíč 4:1
33 so 12.12.2015 Šumperk Č.Budějovice 2:5
33 so 12.12.2015 Přerov Ústí n/L 4:2
33 so 12.12.2015 Prostějov Jihlava 6:5
 
32 st 9.12.2015 Most Prostějov 0:3
32 st 9.12.2015 Jihlava Benátky n/J 3:1
32 st 9.12.2015 Třebíč Slavia 1:2
32 st 9.12.2015 Č.Budějovice Kadaň 4:2
32 st 9.12.2015 Litoměřice Přerov 3:1
32 st 9.12.2015 Ústí n/L Šumperk 3:4
32 st 9.12.2015 Havířov Kladno 5:6
 
31 po 7.12.2015 Benátky n/J Most 2:4
31 po 7.12.2015 Kladno Jihlava 5:2
31 po 7.12.2015 Ústí n/L Č.Budějovice 1:4
31 po 7.12.2015 Šumperk Litoměřice 0:3
31 po 7.12.2015 Přerov Havířov 4:1
31 po 7.12.2015 Prostějov Třebíč 2:3p
31 po 7.12.2015 Slavia Kadaň 2:3p
 
30 so 5.12.2015 Třebíč Benátky n/J 1:2sn
30 so 5.12.2015 Šumperk Havířov 4:2
30 so 5.12.2015 Litoměřice Ústí n/L 2:6
30 so 5.12.2015 Č.Budějovice Slavia 4:2
30 so 5.12.2015 Kadaň Prostějov 3:2sn
30 so 5.12.2015 Most Kladno 0:3
30 so 5.12.2015 Jihlava Přerov 3:1
 
29 st 2.12.2015 Benátky n/J Kadaň 3:4
29 st 2.12.2015 Prostějov Slavia 3:2
29 st 2.12.2015 Šumperk Jihlava 6:2
29 st 2.12.2015 Přerov Most 4:0
29 st 2.12.2015 Ústí n/L Havířov 5:6
29 st 2.12.2015 Kladno Třebíč 4:3
29 st 2.12.2015 Litoměřice Č.Budějovice 2:3sn
 
28 po 30.11.2015 Jihlava Ústí n/L 4:1
28 po 30.11.2015 Most Šumperk 3:2
28 po 30.11.2015 Č.Budějovice Prostějov 4:2
28 po 30.11.2015 Třebíč Přerov 5:4p
28 po 30.11.2015 Kadaň Kladno 3:5
28 po 30.11.2015 Slavia Benátky n/J 3:1
28 po 30.11.2015 Havířov Litoměřice 3:4
 
27 so 28.11.2015 Kladno Slavia 3:5
27 so 28.11.2015 Benátky n/J Prostějov 2:3
27 so 28.11.2015 Ústí n/L Most 5:1
27 so 28.11.2015 Litoměřice Jihlava 0:2
27 so 28.11.2015 Šumperk Třebíč 2:1sn
27 pá 27.11.2015 Havířov Č.Budějovice 1:3
27 čt 26.11.2015 Přerov Kadaň 5:3
 
26 st 25.11.2015 Č.Budějovice Benátky n/J 4:1
26 st 25.11.2015 Šumperk Kadaň 3:1
26 st 25.11.2015 Havířov Jihlava 1:4
26 st 25.11.2015 Kladno Prostějov 5:2
26 st 25.11.2015 Litoměřice Most 2:0
26 st 25.11.2015 Ústí n/L Třebíč 5:0
26 st 25.11.2015 Přerov Slavia 5:2
 
25 so 21.11.2015 Slavia Šumperk 5:4p
25 so 21.11.2015 Benátky n/J Kladno 3:6
25 so 21.11.2015 Kadaň Ústí n/L 4:2
25 so 21.11.2015 Prostějov Přerov 3:4sn
25 so 21.11.2015 Třebíč Litoměřice 2:3p
25 so 21.11.2015 Jihlava Č.Budějovice 4:2
25 so 21.11.2015 Most Havířov 2:9
 
24 st 18.11.2015 Havířov Třebíč 2:3
24 st 18.11.2015 Jihlava Most 2:0
24 st 18.11.2015 Č.Budějovice Kladno 9:7
24 st 18.11.2015 Litoměřice Kadaň 2:3p
24 st 18.11.2015 Ústí n/L Slavia 1:2
24 st 18.11.2015 Šumperk Prostějov 6:2
24 út 17.11.2015 Benátky n/J Přerov 3:4
 
23 po 16.11.2015 Benátky n/J Šumperk 3:0
23 po 16.11.2015 Třebíč Jihlava 2:3
23 po 16.11.2015 Most Č.Budějovice 4:2
23 po 16.11.2015 Kadaň Havířov 2:5
23 po 16.11.2015 Kladno Přerov 5:3
23 po 16.11.2015 Slavia Litoměřice 6:2
23 po 16.11.2015 Prostějov Ústí n/L 3:4sn
 
22 so 14.11.2015 Č.Budějovice Přerov 1:2
22 so 14.11.2015 Šumperk Kladno 1:6
22 so 14.11.2015 Litoměřice Prostějov 5:2
22 so 14.11.2015 Havířov Slavia 5:3
22 so 14.11.2015 Ústí n/L Benátky n/J 6:3
22 so 14.11.2015 Jihlava Kadaň 7:5
22 so 14.11.2015 Most Třebíč 2:6
 
21 st 11.11.2015 Třebíč Č.Budějovice 2:3sn
21 st 11.11.2015 Prostějov Havířov 1:4
21 st 11.11.2015 Benátky n/J Litoměřice 2:3sn
21 st 11.11.2015 Kadaň Most 8:2
21 st 11.11.2015 Šumperk Přerov 2:3
21 st 11.11.2015 Kladno Ústí n/L 6:2
21 st 11.11.2015 Slavia Jihlava 1:2
 
20 po 9.11.2015 Třebíč Kadaň 4:3
20 po 9.11.2015 Jihlava Prostějov 2:1
20 po 9.11.2015 Č.Budějovice Šumperk 7:0
20 po 9.11.2015 Most Slavia 6:7sn
20 po 9.11.2015 Ústí n/L Přerov 3:1
20 po 9.11.2015 Havířov Benátky n/J 3:2sn
20 po 9.11.2015 Litoměřice Kladno 2:1sn
 
19 so 31.10.2015 Kladno Havířov 5:2
19 so 31.10.2015 Benátky n/J Jihlava 1:2
19 so 31.10.2015 Prostějov Most 4:2
19 so 31.10.2015 Kadaň Č.Budějovice 3:1
19 so 31.10.2015 Přerov Litoměřice 5:7
19 so 31.10.2015 Slavia Třebíč 1:2sn
19 čt 29.10.2015 Ústí n/L Šumperk 4:2
 
18 st 28.10.2015 Most Benátky n/J 6:3
18 st 28.10.2015 Jihlava Kladno 4:2
18 st 28.10.2015 Třebíč Prostějov 4:2
18 st 28.10.2015 Č.Budějovice Ústí n/L 6:2
18 st 28.10.2015 Litoměřice Šumperk 5:3
18 st 28.10.2015 Havířov Přerov 0:3
18 st 28.10.2015 Kadaň Slavia 1:2p
 
17 so 24.10.2015 Kladno Most 5:3
17 so 24.10.2015 Benátky n/J Třebíč 2:4
17 so 24.10.2015 Ústí n/L Litoměřice 5:3
17 so 24.10.2015 Šumperk Havířov 5:2
17 so 24.10.2015 Přerov Jihlava 3:2
17 so 24.10.2015 Slavia Č.Budějovice 2:4
17 so 24.10.2015 Prostějov Kadaň 5:2
 
16 st 21.10.2015 Třebíč Kladno 0:3
16 st 21.10.2015 Most Přerov 3:2
16 st 21.10.2015 Jihlava Šumperk 7:3
16 st 21.10.2015 Havířov Ústí n/L 6:4
16 st 21.10.2015 Slavia Prostějov 1:2
16 st 21.10.2015 Kadaň Benátky n/J 4:1
16 st 21.10.2015 Č.Budějovice Litoměřice 4:3sn
 
15 so 17.10.2015 Kladno Kadaň 3:5
15 so 17.10.2015 Ústí n/L Jihlava 3:4
15 so 17.10.2015 Šumperk Most 2:3
15 so 17.10.2015 Benátky n/J Slavia 3:1
15 so 17.10.2015 Přerov Třebíč 2:5
15 so 17.10.2015 Litoměřice Havířov 4:3sn
15 so 17.10.2015 Prostějov Č.Budějovice 4:2
 
14 st 14.10.2015 Most Ústí n/L 5:2
14 st 14.10.2015 Jihlava Litoměřice 10:1
14 st 14.10.2015 Třebíč Šumperk 2:3sn
14 st 14.10.2015 Prostějov Benátky n/J 3:2
14 st 14.10.2015 Slavia Kladno 2:3sn
14 út 13.10.2015 Č.Budějovice Havířov 0:5
14 út 13.10.2015 Kadaň Přerov 5:1
 
13 po 12.10.2015 Most Litoměřice 2:3
13 po 12.10.2015 Třebíč Ústí n/L 3:5
13 po 12.10.2015 Jihlava Havířov 2:0
13 po 12.10.2015 Benátky n/J Č.Budějovice 5:0
13 po 12.10.2015 Prostějov Kladno 1:4
13 po 12.10.2015 Kadaň Šumperk 4:3
13 po 12.10.2015 Slavia Přerov 2:1
 
12 so 10.10.2015 Kladno Benátky n/J 7:2
12 so 10.10.2015 Litoměřice Třebíč 2:4
12 so 10.10.2015 Havířov Most 4:3
12 so 10.10.2015 Č.Budějovice Jihlava 4:1
12 so 10.10.2015 Šumperk Slavia 0:6
12 so 10.10.2015 Přerov Prostějov 2:3
12 so 10.10.2015 Ústí n/L Kadaň 6:3
 
11 st 7.10.2015 Benátky n/J Přerov 5:1
11 st 7.10.2015 Třebíč Havířov 2:4
11 st 7.10.2015 Most Jihlava 5:6sn
11 st 7.10.2015 Kadaň Litoměřice 2:1
11 st 7.10.2015 Slavia Ústí n/L 7:1
11 st 7.10.2015 Prostějov Šumperk 3:4p
11 st 7.10.2015 Kladno Č.Budějovice 3:4p
 
10 so 3.10.2015 Č.Budějovice Most 3:2
10 so 3.10.2015 Havířov Kadaň 3:1
10 so 3.10.2015 Litoměřice Slavia 2:6
10 so 3.10.2015 Šumperk Benátky n/J 2:6
10 so 3.10.2015 Přerov Kladno 1:2sn
10 so 3.10.2015 Ústí n/L Prostějov 2:3sn
10 so 3.10.2015 Jihlava Třebíč 2:1
 
9 st 30.9.2015 Benátky n/J Ústí n/L 2:6
9 st 30.9.2015 Třebíč Most 3:2
9 st 30.9.2015 Přerov Č.Budějovice 2:0
9 st 30.9.2015 Kladno Šumperk 3:0
9 st 30.9.2015 Kadaň Jihlava 3:2
9 st 30.9.2015 Slavia Havířov 5:1
9 st 30.9.2015 Prostějov Litoměřice 3:1
 
8 po 28.9.2015 Přerov Šumperk 3:5
8 po 28.9.2015 Jihlava Slavia 2:4
8 po 28.9.2015 Č.Budějovice Třebíč 3:6
8 po 28.9.2015 Most Kadaň 1:2sn
8 po 28.9.2015 Litoměřice Benátky n/J 4:2
8 po 28.9.2015 Ústí n/L Kladno 3:6
8 po 28.9.2015 Havířov Prostějov 3:1
 
7 so 26.9.2015 Kladno Litoměřice 4:3sn
7 so 26.9.2015 Prostějov Jihlava 0:2
7 so 26.9.2015 Kadaň Třebíč 1:0
7 so 26.9.2015 Benátky n/J Havířov 4:0
7 so 26.9.2015 Šumperk Č.Budějovice 1:3
7 so 26.9.2015 Slavia Most 6:1
7 pá 25.9.2015 Přerov Ústí n/L 6:4
 
6 čt 24.9.2015 Šumperk Ústí n/L 2:3
6 st 23.9.2015 Třebíč Slavia 1:7
6 st 23.9.2015 Jihlava Benátky n/J 2:4
6 st 23.9.2015 Č.Budějovice Kadaň 3:2
6 st 23.9.2015 Most Prostějov 1:2sn
6 st 23.9.2015 Havířov Kladno 2:1sn
6 st 23.9.2015 Litoměřice Přerov 7:6
 
5 so 19.9.2015 Kladno Jihlava 3:1
5 so 19.9.2015 Přerov Havířov 3:2
5 so 19.9.2015 Benátky n/J Most 4:2
5 so 19.9.2015 Šumperk Litoměřice 2:5
5 so 19.9.2015 Ústí n/L Č.Budějovice 2:3p
5 so 19.9.2015 Slavia Kadaň 3:2sn
5 so 19.9.2015 Prostějov Třebíč 4:1
 
4 st 16.9.2015 Třebíč Benátky n/J 2:1
4 st 16.9.2015 Most Kladno 4:5
4 st 16.9.2015 Č.Budějovice Slavia 4:1
4 st 16.9.2015 Jihlava Přerov 2:3sn
4 st 16.9.2015 Kadaň Prostějov 7:2
4 st 16.9.2015 Havířov Šumperk 1:5
4 st 16.9.2015 Litoměřice Ústí n/L 5:4sn
 
3 po 14.9.2015 Benátky n/J Kadaň 5:2
3 po 14.9.2015 Přerov Most 4:1
3 po 14.9.2015 Šumperk Jihlava 4:5p
3 po 14.9.2015 Kladno Třebíč 1:2sn
3 po 14.9.2015 Ústí n/L Havířov 7:4
3 po 14.9.2015 Prostějov Slavia 2:3sn
3 po 14.9.2015 Litoměřice Č.Budějovice 5:4sn
 
2 so 12.9.2015 Kadaň Kladno 4:2
2 so 12.9.2015 Havířov Litoměřice 6:2
2 so 12.9.2015 Slavia Benátky n/J 2:0
2 so 12.9.2015 Jihlava Ústí n/L 4:1
2 so 12.9.2015 Most Šumperk 8:2
2 so 12.9.2015 Třebíč Přerov 3:1
2 čt 10.9.2015 Č.Budějovice Prostějov 7:2
 
1 st 9.9.2015 Benátky n/J Prostějov 1:0sn
1 st 9.9.2015 Havířov Č.Budějovice 2:5
1 st 9.9.2015 Litoměřice Jihlava 1:4
1 st 9.9.2015 Ústí n/L Most 3:1
1 st 9.9.2015 Šumperk Třebíč 2:3sn
1 st 9.9.2015 Přerov Kadaň 3:2
1 st 9.9.2015 Kladno Slavia 3:2sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
1:0sn1x
2:09x
2:17x
2:1pp1x
2:1sn3x
3:06x
3:119x
3:217x
3:2pp3x
3:2sn11x
4:04x
4:114x
4:224x
4:37x
4:3pp1x
4:3sn4x
5:02x
5:15x
5:211x
5:310x
5:4pp3x
5:4sn3x
6:13x
6:210x
6:33x
6:42x
6:53x
6:5sn2x
7:01x
7:11x
7:23x
7:31x
7:41x
7:51x
7:61x
8:23x
8:31x
8:71x
9:41x
9:71x
10:11x
0:12x
0:23x
0:36x
0:52x
0:61x
1:211x
1:2pp2x
1:2sn7x
1:36x
1:412x
1:53x
1:61x
1:71x
2:39x
2:3pp7x
2:3sn9x
2:412x
2:57x
2:65x
2:91x
3:412x
3:4pp7x
3:4sn7x
3:57x
3:63x
4:54x
4:5pp1x
4:62x
4:72x
5:62x
5:6sn1x
5:71x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 
 
Aktuálně na webu

Hokej mi chybí, říká Jaroslav Roubík

Ú s t í n/L. - Na konci minulé sezóny se k týmu připojil po zranění, rychle se mu vrátila chuť do... Celý článek

Začíná předprodej permanentek!

Ú s t í n/L. - Prodej permanentních vstupenek začne v pondělí 16. července 2018. Rezervace míst pro... Celý článek

Chci na ledě trávit co nejvíce času, říká Roman Navarra

Roman Navarra se poctivě připravuje na nadcházející sezónu, chce být platným členem týmu a navýšit... Celý článek

 
Klub  |   Vstupenky  |   A-tým  |   Zápasy  |   Mládež  |   Fanzone  |   Eshop  |   Multimedia  |   Partneři  |   Archiv