CHA Liga: HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem 23.10.2019 od 17:30 | ELJ: HC Slovan Ústí nad Labem - SKLH Ždár nad Sázavou 7:3

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka

neděle 20. 10. 2019 | Anna Kuželová

Po těsné porážce s Pískem si Junioři došli opět pro vítězství Ú s t í n/L. - Junioři vstoupili do nedělního utkání se Žďárem nad Sázavou na jedničku. Z první branky se mohl Matěj Harkabus radovat již po šestačtyřiceti sekundách. Soupeř ještě zkusil ve třetí dvacetiminutovce na Slovan zatlačit, ale jasné vítězství si připsalo Ústí. Hattrickem se blýskl Matěj Harkabus a Vít Šindelář.

Z jihu Čech vezou junioři pouze bod

pátek 18. 10. 2019 | Jan Koudelka

Z jihu Čech vezou junioři pouze bod Písek - Po polovině utkání v Písku byl stav utkání 1:5 a nic nenasvědčovalo tomu, že by si Slovan nepřivezl všechny body. Domácí tým ovšem předvedl nevídaný obrat a zápas nakonec vyhrál po prodloužení. Hattrick si připsal Matěj Harkabus.

4. třída: Výhra v přestřelce s Roudnicí

úterý 15. 10. 2019 | Jan Prošek

4. třída: Výhra v přestřelce s Roudnicí Ú s t í n/L. - Ústecká čtvrtá třída dokázala vyhrát zápas nad Roudnicí nad Labem. Svému soupeři vstřelil Slovan deset branek.

4. třída: Prohra s Kláštercem

4. třída: Prohra s Kláštercem Ústecká čtvrtá třída odehrála další zápas, tentokrát nastoupila proti Klášterci nad Ohří. Slovan zápas prohrál 6:13.

3. třída: Povedený zápas s Roudnicí

3. třída: Povedený zápas s Roudnicí Ú s t í n/L. - Třetí třída Slovanu dokázala poradit také Roudnici nad Labem. Svého soupeře, přehrála vysoko 25:8.

3. třída: Výhra nad Kláštercem

3. třída: Výhra nad Kláštercem Ú s t í n/L. - Ústecká třetí třída dokázala vyhrát nad Kláštercem nad Ohří vysoko 27:0, ve třetí třetině vstřelilo Ústí celkem 10 branek.