CHA Liga: HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 7. 12. 2019 17:00 hod. | ELJ: BK Havlíčkův Brod - HC Slovan Ústí nad Labem 4:3 (3:3)

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka

pátek 6. 12. 2019 | Jan Koudelka

Juniorka se vrací s jedním bodem Havlíčkův Brod - Ústečtí junioři se vydali na cestu za soupeřem, kterému měli co vracet. Po brance Janouška a dvou trefách Šindeláře už to vypadalo na tři body. Havlíčkobrodský fantom Cachnín ovšem vyrovnal a nakonec se postaral o výhru svého týmu v prodloužení, když dovršil svůj hattrick.

5. třída: Dramatický duel s Kadaní vyhráli Trhači

neděle 1. 12. 2019 | Jan Prošek

5. třída: Dramatický duel s Kadaní vyhráli Trhači Kadaň - Ústečtí žáci páté třídy nestačili v severočeském derby na Kadaň. Svému soupeři podlehli těsně 6:7.

6. třída: Porážka od Chomutova

6. třída: Porážka od Chomutova Ú s t í n/L. - Ústečtí žáci šesté třídy nestačily na stejně staré hokejisty z Chomutova. Za Ústí se dokázali prosadit Tomáš Taneček a Sebastian Horyna.

7. třída: vyhraný duel nad Litvínovem

7. třída: vyhraný duel nad Litvínovem Ú s t í n/L. - Žáci ústecké sedmé třídy dokázali vyhrát nad stejně starými žáky Litvínova 3:2. Za Ústí se dokázali prosadit Patrik Hendrych, Robin Šustík a David Pospíšil.

8. třída: Dramatický duel vyhrál Chomutov

8. třída: Dramatický duel vyhrál Chomutov Ú s t í n/L. - Ústecká osmá třída nastoupila proti Chomutovu. Utkání, které nabídlo ve třetí třetině čtyři branky, nakonec vyhrál hostující celek. Chomutov vyhrál 5:3. Za Ústí dal dvě branky Radek Angr a jednou se trefil Lukáš Hrubec.

9. třída: Ústí od Litvínova inkasovalo 12 branek

9. třída: Ústí od Litvínova inkasovalo 12 branek Ú s t í n/L. - V rámci 13. kola nastoupili žáci ústecké deváté třídy proti Litvínovu. Hostující celek předvedl velmi dobrou první třetinu, vyhrál ji 6:0. Ve zbytku zápasu byl dál Litvínov lepším týmem, a tak vyhrál 12:3. Za Ústí se trefili Čaloun, Hašlar a Vondráček.