Chance Liga: AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem 6:3

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
Dorost:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka | web
8.třída:  soupiska | zápasy 7.třída:  soupiska | zápasy
6.třída:  soupiska | zápasy 5.třída:  soupiska | zápasy | web
4.třída:  soupiska | zápasy | web 3.třída:  soupiska | zápasy
2.třída:  soupiska | zápasy | web

Dorost porazil Českou Lípu

pondělí 15. 10. 2018 | Jan Prošek

Dorost porazil Českou Lípu Ú s t í n/L. - V rámci devátého kola ligy dorostu nastoupilo Ústí proti České Lípě. Slovan se dostal do vedení 3:0, pak se prosadili domácí. Ve zbytku zápasu přidalo Ústí dvě branky, a tak vyhrálo 5:1.

Slovan vyhrál v Děčíně 13:3

neděle 7. 10. 2018 | Filip Vlček

Slovan vyhrál v Děčíně 13:3 Po vysoké páteční výhře nad Louny 21:1 odjížděla juniorka do Děčína. Utkání bylo poměrně vyrovnané až do konce druhé třetiny. Třetí třetinu Slovan rozpoutal uragán ve které nasázel sedm branek a celkově zvítězil 13:3.

Dorost znovu s čistým kontem

neděle 7. 10. 2018 | Jan Prošek

Dorost znovu s čistým kontem Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali na svém ledě porazit v derby Děčín. Slovanu vyšla druhá třetina, kterou vyhrál 5:0. Celkově se radoval z výhry 8:0. Müller pochytal všech deset střel soupeře, a tak udržel čisté konto.

Dorost v derby nestačil na Litoměřice

Dorost v derby nestačil na Litoměřice Litoměřice - V rámci dalšího kola ligy dorostu cestovalo Ústí do Litoměřic. I když byl Slovan výrazně střelecky aktivnější, dokázal vstřelit jen dvě branky. Domácí Stadion se radoval z výhry 5:2.

Junioři Bílině nadělili šestnáctku

pátek 28. 9. 2018 | Filip Vlček (UNL)

Junioři Bílině nadělili šestnáctku Junioři pokračují v krasojízdě i nadále. Další zastávkou v cestě za extraligou byla Bílina, kde si Slovan s domácími hravě poradil a zvítězil 16:1.

Dorost má na svém kontě další výhru

pátek 28. 9. 2018 | Jan Prošek

Dorost má na svém kontě další výhru Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali vyhrát další zápas. Tentokrát hráli na ledě Varnsdorfu a dokázali svého soupeře přehrát 5:0. Dominanci Slovanu dokládá také poměr střel na branku. Ústí v tomto ohledu vyhrálo 81:14.