OFFLINE: Ptejte se na našem webu Michala Trávníčka

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka

středa 14. 10. 2020 | Daniel Tichý

7. třída: Sedmáci nestačili na Litvínov Ú s t í n/L. - V posledním zápase před nucenou pauzou, se naše sedmá třída utkala na zimním stadionu Ivana Hlinky proti domácímu Litvínovu. Slovan po dvou třetinách prohrával už 2:9, ve třetí třetině dotahovali a stáhli náskok na rozdíl pouhých dvou branek, ale víc se jim už nepovedlo.

Dorost: Slovan otočil derby z 0:3, nakonec vyhrál 7:4

úterý 13. 10. 2020 | Jan Prošek

Dorost: Slovan otočil derby z 0:3, nakonec vyhrál 7:4 Litoměřice - Ústecký dorost odehrál další utkání soutěže. V Litoměřicích měl zápas špatně rozehraný, prohrával 0:3. Díky povedené třetí třetině, kterou Slovan vyhrál 4:0, dokázal utkání vyhrát 7:4. Čtyřmi góly se na výhře podílel Matyáš Čaloun.

6. třída: Šesťáci podlehli na domácím ledě Chomutovu

pondělí 12. 10. 2020 | Jakub Kohout

6. třída: Šesťáci podlehli na domácím ledě Chomutovu Ú s t í n/L. - v rámci 7. kola přivítali šesťáci na domácím ledě celek z Chomutova. Bohužel jim utkání proti Pirátům nesedlo a nedokázali se střelecky prosadit. Po prohře 0:8 tak bere tři body Chomutov.

6. třída: Šesťáci pokračují ve vítězné sérii a z Mostu odváží tři body

6. třída: Šesťáci pokračují ve vítězné sérii a z Mostu odváží tři body Most - v rámci 6. kola se šesťáci vydali na led Mostu. Po předešlých třech vyhraných utkáních byl celek dobře nalazen a skvělou formu předvedl i na venkovním ledě. Vyzdvihnout si zaslouží hattrick Adama Růžičky. Šesťáci si po vysoké výhře 14:6 odváží z Mostu další tři body.

8. třída: Nestačila na rozjetý Most

čtvrtek 8. 10. 2020 | Marek Vachta

8. třída: Nestačila na rozjetý Most Ú s t í n/L. - Hráči 8. třídy hráli během víkendu dva zápasy, kdy v sobotu dokázali zdolat doma Litoměřice, avšak druhý den tvrdě narazili na půdě mosteckých Lvů. Již od začátku se jednalo o jednostrannou záležitost, kde velkou úlohu zajisté sehrála také únava z předchozího dne. Na konci zápasu visel na tabuli výsledek 14:0 pro domácí a Slovan tak odjel domů s prázdnou.

Dorost: Ústí si poradilo s Mostem

čtvrtek 8. 10. 2020 | Jan Prošek

Dorost: Ústí si poradilo s Mostem Ú s t í n/L. - Ústečtí hokejisté v dalším zápase dokázali vyhrát. Most porazili 6:0. Brankář Benjamín Vavřena, který je v Ústí na střídavé starty ze Slavie, vychytal ve žlutomodrém dresu svou první nulu.