CHA Liga: Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem 29. 1. od 17:30 hod. | ELJ: HK Kralupy nad Vltavou - HC Slovan Ústí nad Labem 4:2

Mládež

Vybrat sezónu
Junioři:  soupiska | zápasy | přípravné zápasy | statistiky: zákl. část | tabulka

neděle 26. 1. 2020 | Jan Koudelka

Juniorka na lídra nestačila, prohrála po páté v řadě Kralupy n/V. - V rámci 35. kola REDSTONE Extraligy juniorů zajížděl ústecký tým na led lídra soupeře, do Kralup nad Vltavou. V utkání padla první branka, z hole soupeře, až těsně před první sirénou. Úvodem druhé třetiny se domácí trefili znovu. Snížit ovšem stihl Polata. Ve třetí třetině odskočily Kralupy na rozdíl tří branek, v samotném závěru stihl ještě snížit na konečných 4:2 pro domácí Šindelář.

3. třída: Ústí porazilo i Kadaň

sobota 25. 1. 2020 | Jan Prošek

3. třída: Ústí porazilo i Kadaň Ú s t í n/L. - Žáci ústecké třetí třídy dokázali v dalším zápase porazit také soupeře z Kadaně. Slovan dal Trhačům celkem třináct branek a raduje se z výhry 13:3.

3. třída: Výhra nad Děčínem

3. třída: Výhra nad Děčínem Ú s t í n/L. - Ústecká třetí třída dokázala v tomto zápase porazit stejně starý výběr Děčína celkem jednoznačně 8:1. Slovan ovládl třetí třetinu, ve které vyhrál 5:1.

5. třída: V derby nestačilo Ústí na Děčín

5. třída: V derby nestačilo Ústí na Děčín Ú s t í n/L. - Žáci ústecké páté třídy v dalším zápase nestačili na stejně starý výběr Děčína. Jedinou branku Ústí vstřelil v čase 43:40 Jakub Hečko. Slovan v derby prohrál 1:6.

5. třída: Nepovedená první třetina a prohra s Louny

5. třída: Nepovedená první třetina a prohra s Louny Louny - Žáci ústecké páté třídy v prvním zápase v roce 2020 nestačili na Louny. Na ledě soupeře po první třetině prohrávali 0:3, ve třetí třetině snížil Růžička. Ústí prohrálo 1:3.

Junioři nestačili na domácím ledě na Chrudim

pátek 24. 1. 2020 | Jan Koudelka

Junioři nestačili na domácím ledě na Chrudim Ú s t í n/L. - Ústecké juniory čekal v pátečním utkání soupeř z Chrudimi. Hlavním kamenem úrazu byla pro domácí absence velkého počtu hráčů. V první třetině ale poslal Slovan do vedení Šindelář. Na jeho gól ale žádný spoluhráč nedokázal navát, když si všichni vylámali zuby na Matouškovi, a Chrudim šesti brankami utkání otočila.