P ř e r o v - Po sobotní těsné porážce s oslabenou Olomoucí na domácím ledu, si dorostenci ústeckého Slovanu zajeli pro zatím největší příděl na led posledního týmu skupiny B extraligy dorostu, do Přerova. Na úvodní dvě branky, které inkasovali v oslabení, sice ještě dokázali odpovědět, ale poté domácí utekli během 20 minut až na 7:1 a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto.
po 9. 1. 2006
HC ZUBR Přerov
12:5 4:1, 4:3, 4:1

Branky a nahrávky: 2. Svoboda (Koryčanský), 2. Gabriška (Brumar), 15. Juřena (J. Loskot), 18. Ježek (M. Loskot), 21. Svoboda (Berčák), 25. M. Loskot, 26. Linet, 38. M. Loskot (Dostál), 48. Gabriška, 51. Blaheta, 54. Svoboda (Berčák), 60. Ježek (J. Loskot) - 7. Jirkovský, 37. Rubeš (Řídel), 39. Hanzl, 40. Šrámek (Hanzl), 48. Hemiš (Šrámek). Rozhodčí: Minář - Eremka, Šimčík. Vyloučení: 9:9. Využití: 4:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1, 7:2, 8:2, 8:4, 9:4, 9:5, 12:5.

HC ZUBR Přerov: Škůrek (Dočkal) - Řezníček, Dostál, Koryčanský, Chovanec, Pospíšil, Juřena, Kopečný, Linet, Gabriška, Berčák, Surovec, Brumar, J.Loskot, Faltýnek, Krsička, Blaheta, Ježek, Svoboda, M. Loskot, Cáb

Ústecký Slovan s.r.o.: Halama (18. Dědek, 23. Halama) - Husák, Šimanovský, Tyle, Kočí, Šimon, Prokš, Šulc, Brož, Poláček, Ivanov, Hanzl, Šrámek, Jirkovský, Hemiš, Jarkovský, Rubeš, Řídel, Karel, Místecký