Jablonec n/N - Slovan cestoval k dalšímu přípravnému utkání do Jablonce nad Nisou a připsal si druhé vítězství v přípravě. Po skvělé první třetině, kterou vyhrál rozdílem třídy si již pohlídal zbytek utkání a vyhrál 4:1. Poprvé se v letošní sezoně představil v dresu Slovanu Kale Costa. Další přípravné utkání odehraje Slovan na domácím ledě, a to 23.8.2022 s Mostem.
čt 18. 8. 2022
HC Vlci Jablonec nad Nisou
HC Slovan Ústí nad Labem
1:4 0:3, 1:0, 0:1

Branky: 37. Brokeš – 3. Kučera, 6. Záruba, 15. Berčík, 49. Bartoš. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4.

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Horák (Král) – Pavlů, Kollert, Had, Abraham, Filip – Plíhal, Dušek, Folda – Kapička, Kačírek, Brokeš – Jakubec, Jursa, Bitman – Strnad, Maďar, Švík

HC Slovan Ústí nad Labem: Cikánek (od 30. minuty: Kmec) – Záruba, Vacík, Trefný, Tůma V., Funk, Nerad, Polata – Tůma M., Roubík, Sýkora – Kordule, Costa, Berčík – Smola, Daniel, Damašek – Kučera, Bartoš, Tot