Ú s t í n/L. - V rámci dalšího utkání skupiny O postup narazili ústečtí sedmáci na soupeře z Karlových Varů, zásluhou Loukoty šli v první minutě do vedení. Soupeř ovšem ještě v první třetině vývoj utkání otočil a postupně přidal sedm branek. Alespoň o snížení na konečných 2:7 se v poslední minutě postaral Jirota.
so 19. 2. 2022
HC Energie Karlovy Vary
2:7 1:4, 0:1, 1:2

Branky a nahrávky: 1. Loukota (Hečko), 60. Jirota - 5. Balbyshkin, 6. Svrček (Mähler), 11. Svrček (Mähler), 14. Svrček, 36. Kubát (Balbyshkin, Chlapovič), 48. Balbyshkin, 50. Svrček (Balbyshkin). Rozhodčí: Grunt, Zítka. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 1:0, 1:7, 2:7.