Karlovy Vary - Ve skupině o postup narazili ústečtí sedmáci na své vrstevníky z Karlových Varů. Většinu utkání byl Slovan ve vedení, ještě pět minut před koncem byl blíže třem bodům. Soupeř dokázal ale skórovat dvakrát v padesáté šesté minutě, skóre otočil a v závěru navýšil na konečných 12:7. Za Ústí se dvakrát trefil Jirota, po jedné brance přidali Kapusta, Šedý, Huja, Růžička a Zikmund
so 8. 1. 2022
HC Energie Karlovy Vary
12:7 3:4, 3:1, 6:2

Branky a nahrávky: 12. Kyncl (Mähler, Kubát), 19. Lucovič (Lauber), 20. Svrček (Borůvka), 22. Svrček (Lauber, Lucovič), 30. Haak (Lucovič), 38. Svrček, 56. Lucovič, 56. Kyncl (Mähler), 58. Mähler, 58. Svrček, 59. Svrček, 60. Mähler (Kyncl, Kubát) - 9. Kapusta (Jirota), 10. Šedý (Růžička), 18. Huja, 19. Jirota, 27. Jirota, 49. Růžička, 51. Zikmund. Rozhodčí: Lengö, Helecz. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 24. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:5, 6:5, 6:7, 12:7.