Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci dokázali porazit Děčín 11:4. Po první třetině vedl Děčín 3:2, ale pak Slovan otočil zápas. Druhou třetinu vyhrál 4:0 a třetí 5:1. Utkání vyšlo Matyáši Kinclovi, který získal šest kanadských bodů.
so 12. 2. 2022
HC Děčín
11:4 2:3, 4:0, 5:1

Branky a nahrávky: 13. Kurty (Kincl), 17. Čaloun (Vondráček), 27. Kincl, 30. Růžička (Kincl, Mareš), 33. Kincl (Čaloun), 40. Kincl (Huja), 45. Angr (Růžička, Čaloun), 46. Kincl (Kurty, Stojka), 47. Pengl M. (Netík), 50. Čaloun (Angr, Bebelák), 60. Vondráček (Růžička) - 3. Hrubec (Bauer, Ryšavý), 13. Hruška (Postl, Holec), 20. Novotný (Hruška), 41. Hruška. Rozhodčí: Folk - Krejsa, Šimek. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci:66 .