Ú s t í n/L. - Osmá třída opožděně nastoupila ke svému prvnímu domácímu utkání tohoto kalendářního roku, kdy vyzvala hosty z Děčína. První dvě třetiny byly velice vyrovnané a do třetího dějství šli Ústečané s jednobrankovým náskokem. Avšak třetí třetina se jim vůbec nevydařila, když soupeř vstřelil pět branek a zaslouženě zvítězil.
ne 23. 1. 2022
HC Děčín B
3:6 0:0, 2:1, 1:5

Branky a nahrávky: 31. Kváš (Šafařovský), 34. Šafařovský (Kváš, Weiss), 51. Smetana – 37. Petr (Hynčica, Jednorowicz), 45. Jednorowicz (Hynčica), 48. Novotný (Hynčica), 51. Šubík J. (Šubík V.), 53. Novotný, 54. Šubík V. (Šubík J.). Rozhodčí: Zítka, Cícha, Grunt. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43.