Pěti góly převálcovalo Ústí nad Labem Brněnskou Kometu. Ústí dostal do vedení už ve 4. minutě v přesilovce Lipina, který o pět minut později zvýšil na 2:0. Ve druhé části zápasu brněnský brankář Hrazdíra udržel čisté konto a ve 30. minutě hostující Smítal po samostatném úniku snížil na 1:2. V závěrečné třetině nápor Ústí neustal a výsledkem byl třetí gól z hokejky Sýkory. Dvě minuty poté využil Appel další početní výhodu Severočechů a na konečných 5:1 dokončil pět minut před koncem zápasu dalekonosnou střelou obránce Pavlas.
so 18. 10. 2003
HC Kometa Brno
5:1 2:0, 0:1, 3:0

Branky: 4. a 9. Lipina, 42. Sýkora, 44. Appel, 55. Pavlas - 30. Smítal. Rozhodčí: Bach - Bejček, Kabourek. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. Diváci: 3100.