Kralupy n/V. - V rámci třicátého druhého kola Ligy juniorů se po dvoutýdenní odmlce představili ústečtí junioři, tentokrát na ledě posledních Kralup nad Vltavou. Zápas začali dobře, první třetinu vyhráli 2:0. Soupeř ale srovnal krok a dostal se do vedení. Utkání, ve kterém měl Slovan střeleckou převahu, poslal do prodloužení Gašpar. V nastaveném čase ale přiřkl bonusový bod domácím Typolt a Kralupy tak zvítězily.
ne 23. 1. 2022
HC Kralupy nad Vltavou
4:3pp 0:2, 1:0, 2:1 - 1:0

Branky a nahrávky: 29. Hanousek (Šimůnek, Kleveta), 44. Kleveta, 50. Hanousek, 65. Typolt (Kleveta, Šimůnek) – 11. Kredl (Kincl), 12. Bartoň (Macek, Polata), 57. Gašpar (Svoboda, Tomšík). Rozhodčí: Raška – Kettner, Schopf. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 32. Střely na branku: 21:35. Průběh utkání: 0:2, 3:0, 3:3, 4:3.