Kralupy n/V. - Druhý zápas ze tří naplánovaných tento víkend zvládli junioři o dost lépe než ten předchozí. Po velmi dramatické bitvě s Kralupy berou nakonec dva body za výhru v prodloužení. Na první branku domácích zareagoval včas Špaček. V poslední minutě nastaveného času rozhodl o výhře Polata.
so 13. 11. 2021
HC Kralupy nad Vltavou
1:2pp 0:0, 1:1, 0:0 - 0:1

Branky a nahrávky: 27. Cihelka (Hrouda) – 35. Špaček (Kincl, Polata), 65. Polata (Špaček, Filip). Rozhodčí: Zeliska – Bernard, Hlinka. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Střely na branku: 30:35. Průběh utkání: 1:0, 1:2.