Litoměřice - Povedený zápas odehráli ústečtí dorostenci. Tým Jana Čalouna a Jaroslava Lineta dokázal v severočeském derby s Litoměřicemi vyhrát vysoko 13:3.
čt 19. 8. 2021
HC Stadion Litoměřice
3:13 2:4, 1:6, 0:3

Branky a nahrávky: 1. Vait (Nezbeda), 6. Čellenyuk (Holčák), 29. Hartmann - 5. Bebelák (Mareš, Dobner), 15. Daníček (Kincl), 19. Huja, 20. Dobner (Čaloun, Mareš), 22. Dobner (Stojka, Mareš), 27. Kincl (Hudec), 30. Kincl (Daníček), 33. Čaloun (Dobner), 35. Kincl (Huja), 38. Kincl, 52. Daníček (Kincl, Hendrych), 53. Čaloun (Filip), 60. Filip (Dobner). Rozhodčí: Folk - Hubínek, Beneš P. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 23:72.

HC Stadion Litoměřice: Horáček - Vait, Husák, Drbal, Škoula - Nezbeda, Čerňanský, Klaus -Hartmann, Beneš D., Kafka - Tomčal, Čellenyuk, Holčák. Trenér: Pavel Zuziak.

Ústecký Slovan s.r.o.: Mařík - Huja, Hudec, Mareš, Bebelák, Pengl F., Morvay - Kincl, Daníček, Hendrych - Čaloun, Stojka, Dobner - Hrubec, Netík, Kába -Filip. Trenéři: Jan Čaloun, Jaroslav Linet.

Pavel Zuziak (HC Stadion Litoměřice): Do utkání jsme nevstoupili vůbec špatně, vedli jsme 1:0, potom 2:1. Bohužel o vedení jsme přišli v závěru první třetiny. Druhá třetina nebyla z naší strany moc povedená, což soupeř využil a navýšil náskok. S ohledem na to, že jsme šli do utkání s omlazeným týmem, a i přes vysokou porážku si myslím, že to byla obrovská zkušenost pro řadu našich mladších hráčů. Zápasy s takto kvalitním soupeřem je mohou posunout dál.