Roudnice nad Labem - Ústečtí dorostenci se v rámci soustředění v Roudnici nad Labem střetli s týmem Letci Letňany. Hrálo se netradičně na čtyři čtvrtiny po dvaceti minutách. Utkání skončilo remízou 5:5.
út 17. 8. 2021
HC Letci Letňany
5:5 1:0,2:1,1:0,1:4

Branky a nahrávky: 18. Daníček (Huja, Kincl), 30. Dobner (Daníček), 40. Stojka (Dobner, Čaloun), 49. Hendrych (Netík), 67. Hrubec (Angr) - 29. Brytski (Kučera), 65. Svoboda (Bělčík), 76. Bělčík (Janouch), 77. Hromas (Májeský), 79. Svoboda(Májeský). Rozhodčí: Povová, Lauko. Vyloučení: 3:8. Bez využití:. Diváci: 91. Střely na branku: 68:38.

Ústecký Slovan s.r.o.: Horáček (20. Nevím, 40.Horáček, 60.Nevím) -Huja, Angr, Mareš, Bebelák, Peng F., Hudec, Morvay - Kincl, Daníček, Hašlar - Čaloun, Stojka, Dobner - Filip, Netík, Hendrych - Kába, Hrubec. Trenéři: Jan Čaloun, Jaroslav Linet.

HC Letci Letňany: Wajtr (20. Šikýř, 40. Doskočil, 60. Obolenski) - Šimák, Mack, Kadlec, Sitarčík, Swietek, Riley, Landt - Hromas, Isaev, Tejkl -Horáček, Brytski, Motlíček - Kučera, Hájek, Rusek -Bělčík, Janouch, Duda - Křenek, Májeský, Svoboda. Trenéři: Martin Uldrich, Jakub Kvaček.

Martin Uldrich (HC Letci Letňany): Bylo to naše první utkání po delší pauze, pořád vybíráme mančaft, takže příležitost dostali všichni.