Ú s t í n/L. - Ústečtí dorostenci odehráli další přípravný zápas. Na severu Čech hrály dvě třetiny s Hvězdou Praha vyrovnaný zápas. Hosté měli lepší třetí třetinu, díky které utkání vyhráli 7:3.
čt 12. 8. 2021
HC Hvězda Praha
3:7 0:1, 3:3, 0:3

Branky a nahrávky: 32. Čaloun (Dobner, Mareš), 34. Dobner (Stojka, Bebelák), 38. Dobner (Čaloun, Mareš) - 20. Jaroš (Niederhafner, Zenker), 23. Beňo (Niederhafner), 26. Zwahlen (Niederhafner), 40. Janoušek (Spěváček, Kubata), 42. Jarabko (Jaroš), 47. Janoušek (Spěváček, Ducháček), 51. Spěváček (Janoušek). Rozhodčí: Cícha - Grunt, Zitka. Vyloučení: 7:6, navíc Bebelák (UNL) TS (DRŽP). Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 57. Střely na branku: 46:30.

Ústecký Slovan s.r.o.: Kokhanin - Huja, Česnohlídek, Mareš, Bebelák, Růžička, Angr -Vondráček, Kincl, Daníček - Čaloun, Stojka, Dobner -Filip, Netík, Hašlar. Trenéři: Jan Čaloun, Jaroslav Linet.

HC Hvězda Praha: Zavoral - (40.Bulva) - Kubata, Klimov, Beňo, Mrázek, Bartheldy, Jarabko - Ducháček, Janoušek, Spěváček -Niederhafner, Zwahlen, Zenker - Topol, Jaroš, Václavek. Trenéři: Josef Reigl, Radek Plechatý.

Jaroslav Linet (HC Slovan Ústí: Viděli jsme velice dobré utkání, kvalitní z obou dvou stran. První dvě třetiny byly z naší strany vynikající, musím kluky pochválit za nasazení a za přístup. Soupeř hrál výborně a proměňoval všechny možné šance, které si vypracoval. Po čtyřicet minut byl ten zápas naprosto otevřený. Ve třetí třetině soupeř zrychlil, přitvrdil a měl velmi dobrý vstup do třetiny. My jsme nestíhali a z toho pramenily fauly, které způsobily odskočení soupeře na 7:3 a soupeř po zásluze vyhrál. Děkujeme za parádní výkon našim klukům, soupeřům za férovou hru.

Josef Reigl (HC Hvězda Praha): Zahráli jsme si zápas s kvalitním soupeřem. Myslím si, že první třetina byla vyrovnaná, jedna branka ke konci se nám podařila. Ve druhé třetině jsme měli ze začátku více ze hry, mezi 30. a 40. minutou musím pochválit tým Ústí. Zamkli nás, srovnali na 3:3 a hráli parádně. Trošku pomohl kartáč v šatně, ve třetí třetině se naši kluci prosadili a otočili skóre v náš prospěch. Byl to přínosný zápas pro oba týmy a těšíme se na odvetu.